Ново
Торба за алатки за тркала со тркала 15 алатка торба за торбичка, организатор за складирање на алатки за водоотпорна алатка, голема торба за алатки за тркалање со рач?

Торба за алатки за тркала со тркала 15 алатка торба за торбичка, организатор за складирање на алатки за водоотпорна алатка,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Оставен со засилен дно и балистички материјал, овој организатор за складирање на алатки може да ги задржи вашите алатки за напојување и рачни алатки безбедни за време на патувањето или да се движат низ груби градилишта. 【Совршена торба со алатки】 : Зиперскиот голем џеб е идеален за чување на вашите алатки и индивидуални алатки. Оваа торба со алатки е исто така погодна за обработка на дрво, градежништво, градина, автомобилски автомобили, домашна DIY и одржување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од 600 D Оксфорд, водоотпорен, доказ, отпорен на пункција, отпорен на солза Отворете голем дизај�

Мултифункционална торба за алатки Материјал : Cowhide Применливи сценарија : Складирање на додатоци за ала�

Великодушно големина Има патент Отпорна на вода, рип и пункција 1000 денир најлон Компактен дизајн...

Тешка челична конструкција Ширината може да се исече за да одговара на фиоката за која било големина...

Удобен и издржлив дизајн на патент за брз пристап до алатки Производство на прецизно, облечете отпор со

Полиестерски материјал Зипер околу двостраниот дизајн, преносна, цврста структура, издржлива Мал и пре�

7 торба за складирање на торби за џебно половината е погодна за организирање на вашите електрични алатк�

Телото е изработено од густа ткаенина Оксфорд, отпорна на гребење, водоотпорна, цврста, отпорна на солза

Случај за носење на есенцијално масло Тоа е совршена торба за складирање за складирање на шишиња со есе�

Удобно решение за носење алатки или предмети потребни за која било задача Тие се однапред, лесни за глед

1.20 Внатрешни џебови со 15 дополнителни џебови за штекер, добро е да се организираат и заштитат помали ала

Платно Подлога за патент платно : Направено од материјал за платно, издржлив за употреба, не е лесен за п�

? ? Тешка суровина : Надворешна ткаенина во воена оценка и перничиња од задниот панел и лентите за рамо ја

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов Процесот на ренови�

Пакет : 1 компјутер Материјал : полиестер Големина на производот : Должината и ширината е околу 10,045,91 инчи

【Цврст ранец на алатката】 Овој ранец на алатка е конструиран со задебелување на полиестер 1680 D со водоо

Боја : црна, сина, жолта зелена боја Име на производот : Алатка; Материјал : Најлон Оксфорд Нето тежина : 107g

Носете отпорен и водоотпорен материјал : Зиперските торбички со алатки го задебелат материјалот за тка�

Материјал за ткаенини во Оксфорд : Направено од материјал од ткаенина од Оксфорд со висок степен, издржл

Вклучувајќи десет 3,2 ”x 6” VCI торби за превенција и десет 4 '' x 6 '' vci торбички за превенција Ефективно нама�

Функција : складирање на рачни алатки Опсег на употреба : столарија / подобрување на домот / одржување / и�

Направено од високо одделение во Оксфорд крпа + кравјо, Заден панел со висока јачина против абење, суспе�

Безбедно складирање за 2 претходно пополнети шприцеви на налоксон (2mg / 2ml) Внатре во решетката за складир

Направено од 900 D Оксфордска ткаенина, отпорна на гребење, отпорна на абење и отпорна на влага Погодно за

Торбата со прекрасните обрасци на цвеќиња, моден стил за вашите потреби Фабрика коноп, намалување на тр�

Оксфордска крпа Превртете ја торбата со алатки : Компактна големина, преносна и лесна, лесна за носење н�

Scroll