Ново
чајник чајник керамика 1.2L леано железо чајник со чај од чај/капаче од чај од котел Некоризиран оксидиран внатрешен wallид, чај котел за шпорет безбеден комплетен чај?

чајник чајник керамика 1.2L леано железо чајник со чај од чај/капаче од чај од котел Некоризиран оксидиран внатрешен wallид,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Прекрасен изглед, додавање на традиционален културен шарм, е ремек -дело на loversубителите на чајот. Капацитет - 1200мл, доволно за 5-8 чаши чај. Совршен подарок - Исклучителна чајница за тато, мама, пријатели, семејство, свадба, особено за loversубителите на чајот. Лесно со употреба на гас, електрични, керамички и индукциски плодови, безбедни шпорети. Маестрален дизајн - Покрај одличното задржување на топлината, нашиот чајник од леано железо има целосно емајлиран ентериер, претрпел два слоја емајл облога. Прекрасен изглед, додавање на традиционален културен шарм, е ремек -дело на loversубителите на чајот. Капацитет - 1200мл, доволно за 5-8 чаши чај. Совршен подарок - Исклучителна чајница за тато, мама, пријатели, семејство, свадба, особено за loversубителите на чајот. Лесно со употреба на гас, електрични, керамички и индукциски плодови, безбедни шпорети. Маестрален дизајн - Покрај одличното задржување на топлината, нашиот чајник од леано железо има целосно емајлиран ентериер, претрпел два слоја емајл облога. Најдобриот чајник/чај котел за правење ароматизиран чај или вода што врие. Мамо, пријатели, семејство, свадба, особено за loversубителите на чајот. a fully enameled interior, Undergone two layers enamel coating.If you have any questions about products or orders.Please send us an email first.We will deal with the problems for you in time.It can be given to family and friends, friends, Колеги, клиенти, итн. На родендени, забави, свадби и други прилики или Божиќ, Денот на вineубените и други празници.

За стоката

Слична стока во категоријата

Леснотија на употреба чајник Филтер од не'рѓосувачки челик што е совршен за подготовка на лабав чај од л

Сет на чајници од леано железо : стрмни и сервирајте топол лабав чај од лисја до 4 лица со овој класичен т�

Воодушевете ги вашите сетила со класичен дизајн Направено од високи материјали, рачно изработени, секо�

Минималистички и безвременски, ова чајник има елегантен изглед за совршено да го придружува секој диза�

Големина (w x d x h) : Земја на потекло : Виетнам Овој чај сад е неопходна ставка за вашата трпезариска маса, �

Материјал : Керамика;Капацитет : 150 мл Може совршено да се совпадне со секоја декорација и да направи уба�

Капацитет : 240мл (8.11 чаша) Висина 8,8 см* Дијаметар 11см нема кутија за подароци Тоа е безбедно пакување...

Производот е изработен од премиум материјал плус одлични процеси, трајни и цврсти Овој производ е усвое

Високиот котел на ласиликата стаклена ладна котел може да се загрева директно со пламен Без разлика дал

1 Дното има добра отпорност на топлина и долг работен век 2 Овој котел е погоден за индукциски шпорет, шпо

Овој котел е рачно насликан од обучени уметници на Патахитра Идеално да се задржи како табела, централн�

Автентичен марокански чајник Служи 2 до 4 чаши за чај од Марокан Може да се користи како декоративно парч

Овој Чајник Со Инфузер е Целосен Сет На Комбинации, Лесно Отстранлив за Правење Лабав Чај и Врела Вода И

Керамичка база за свеќи, цврсти материи од алкохол, романтични и топло Широка рачка за удобен зафат и ан�

30 парчиња антички сребрени накит шарми gy04341 тенџере со чај од чајник Големина на ставка : 19.3x20.7x4.3mm (0,76 "x0.82

Лесно за чистење Разумен голем дизајн, ефикасно антискалинг, држете цврсто Дното на тенџерето е цврсто �

Стакло (целосно зајакната физичка); Сопственик : не'рѓосувачки челик Големина : 4,5 x 4,5 x 4,4 инчи (11,4 x 11,4 x 11,1 �

Божиќен чај за еден Дизајн на Холи Бери Вклучува чајник со капак, чаша и чинијач Чајник е капацитет од 1 ч

Совршено за употреба на чај Кунг Фу, лесна за употреба, удобно и практично Youе ви служи добро...

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

Минималистички и безвременски, ова чајник има елегантен изглед за совршено да го придружува секој диза�

Овој производ вклучува Чајник Од Глина Јиксинг*1, Сертификат*1, Кутија За Подароци*1 Поради совршената ко�

Ова шише со вода со капакот е дизајнирано да биде доказ и носат за продолжена употреба...

Домаќинско кафе за кафе, исклучителна кафе сад за кафе, долги плукања за кафе, кафе, филтер за кафе, соврш

Ретро и дарежлив изглед дизајн, практичен и декоративен, прекрасен со ефект Усвојување на безбеден мате

Материјал : Керамика Во тенџере има повеќе дупки за излез на вода, а супата од чај може да тече брзо Капак

Scroll