Ново
Aboofan Home Decor Decor 2pcs ознаки со креда од табла wallид што виси креда од табла за знаци на мали табли за занаети за занаети за табла, знак бамбус приврзок за домаќинство гроз

Aboofan Home Decor Decor 2pcs ознаки со креда од табла wallид што виси креда од табла за знаци на мали табли за занаети за занаети

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Дрвена висина мини табла : Понудете уникатен начин да ги обележите вашите маси за прием. Носител на името на табелата : Мини кредави од табели е добро да се забележи или да се испланира за вас и вашите семејства, простории, пријатели, тоа е одличен начин за комуникација. Декорации на wallидови на фармата : Широка апликација - Оваа табла со мени во ресторанот може да биде широко погодна за забава, свадба, занаетчиски проекти, ознаки, табла со мени, украси за домови, ресторан, Божиќ, роденденска забава, етикета на дневните потреби и така натаму. Одбор за мини пораки : Вашиот е наш 1 приоритет- Ве молиме, бидете слободни да контактирате со нас ако имате какви било прашања, ние ќе обезбедиме највисока услуга за клиенти. Знак за висина на креда : Донесете ја вашата фантазија во целосна игра, донесете го вашиот живот малку дополнителна забава и креативност. Дрвена висина мини табла : Понудете уникатен начин да ги обележите вашите маси за прием. Носител на името на табелата : Мини кредави од табели е добро да се забележи или да се испланира за вас и вашите семејства, простории, пријатели, тоа е одличен начин за комуникација. Декорации на wallидови на фармата : Широка апликација - Оваа табла со мени во ресторанот може да биде широко погодна за забава, свадба, занаетчиски проекти, ознаки, табла со мени, украси за домови, ресторан, Божиќ, роденденска забава, етикета на дневните потреби и така натаму. Одбор за мини пораки : Вашиот е наш 1 приоритет- Ве молиме, бидете слободни да контактирате со нас ако имате какви било прашања, ние ќе обезбедиме највисока услуга за клиенти. Знак за висина на креда : Донесете ја вашата фантазија во целосна игра, донесете го вашиот живот малку дополнителна забава и креативност. Список на пакети 2 x мини кредави табли со табла за табли со табла за табла за висина на меморија за венчавки - направете потсетник или план за вас и вашите семејства, колеги или простории, тоа е одличен начин за комуникација рустикална табла за Wallид. - Донесете ја вашата фантазија во целосна игра, донесете го вашиот живот малку дополнително забавно и креативност мини табла знаци. - Добро за оставање пораки и употреба на декор, користете креда за да го напишете бројот на табелата или имињата на сите луѓе резервирани за табелата на нив што висат знаци на мини креда. - Материјал : Pine Mini Erasable Chalkboards Висат креда - Боја : Црна табла за пораки за виси - Понудете уникатен начин да ги обележите вашите масички за прием дрвени висечки мини табла. - Големина : приближно. 33 x 0,3 x 27 cm / 13 x 0,12 x 10 свадбен знак. Мали знаци на табла за креда - Погодни за свадби знаци, деца занаети, сигнали во градина или растителни украси на картони. Знак или книга за гости можете да напишете мени, распоред, белешки, диета на неа. Држан од дрво за висина, чувајте ја оваа мини креда за да ве потсети на важни работи и да означите важна порака за свадба! Оваа мини црна табла е дизајнирана во форма на жирафа со јаже, што може да се обеси за да остави важни пораки и знаци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Исто така, ќе добиете 25 уникатни 2,5x3,5 "назад на училиште за охрабрување што се совршени за кутиите за руч�

Овие мини картони можат да послужат како знаци на храна, да поставуваат картички, броеви на табели и лес�

Магнетски месечен борад изработен со висок квалитет на материјал, кој е издржлив и траен за употреба...

Ознаки за мини креда Овие ознаки би биле одлични за употреба за поставките за место, свадбени услуги, оз�

Печатено двострано : ќе добиете 20 двострани отпечатоци од првиот и последниот ден на училишниот знак, со

Материјали и гроздобер печатење : Направено од траен метален калај, овие впечатливи знаци нема да се нав

Еразатор на табла изработена од високо квалитетен фланел и пластични материјали, издржлив и се чувству�

[Mini Chalkboard Thent Signs] Пакетот содржи 10 парчиња знак на табла со акрилна креда и 1 парчиња пенкало за бели марк�

Вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит за вашата фо

Дизајнот на креативниот облик ја прави малата табла поуникатна и мода Можете да ги користите овие креда

Кликнете на Персонализирајте сега за да ја изберете вашата боја и големина и да видите повеќе стилови...

Она што го добивате : Двоен едностран прв ден и последниот ден од училишниот знак на табла, лесно додадет

Дрвени табли за меморандуми : Стабилни табли, стабилни за поставување и нема да заземат многу простор...

Магнетски честички Погоден за дома, канцеларија, училиште и сл., Поставена одлична едукативна играчка з�

Одличен мал производ за многу различни први во животот на вашето дете! Ние нудиме гаранција за задоволс�

Божиќен декорКарактеристична исклучителна изработка, прекрасна свадбена сцена украсување...

5х3,5"; Направете симпатични фотографии со овие назад во училишните фотографии со фотографии и гордо спод

Она што го добивате 2 парчиња Прв ден и последните денови на знаци на табла од училиштата, големината е 11

Scroll