Ново
Вилијам занает природен дрвен хрчак глушец тунел цевка играчка шума шупливо дрво стебло

Вилијам занает природен дрвен хрчак глушец тунел цевка играчка шума шупливо дрво стебло

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 78.08

Интересни играчки за тунели : Дали сè уште барате забавни играчки за вашето домашно милениче? Овој мал тунел за глувци од дрвена авантура е еден од изборите за одржување на вашите миленици природно. Малиот дрвен авантуристички тунел е исто така одлична истражувачка играчка за мали џуџести хрчаци, гербили, глувци и други миленичиња со слична големина, не е препорачана за сириски хрчаци или миленичиња со слична големина. Интересни играчки за тунели : Дали сè уште барате забавни играчки за вашето домашно милениче? Овој мал тунел за глувци од дрвена авантура е еден од изборите за одржување на вашите миленици природно. Малиот дрвен авантуристички тунел е исто така одлична истражувачка играчка за мали џуџести хрчаци, гербили, глувци и други миленичиња со слична големина, не е препорачана за сириски хрчаци или миленичиња со слична големина. Овој хрчак тунел е погоден за хрчак на Роборовски, кинески хрчак, мал unунгарија хрчак, мал Кембел хрчак, мали глувци, Гербил и пустини ракови. Неговата големина е само 1,4 инчи, што не е најдобриот избор за Сиријците, џуџест зајак, верверица, ферет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дрвена играчка за тунел за скривалиште играчка за тунели од хрчак Оваа играчка во лавиринт може да помо�

Одличен подарок за миленичиња, покажете им ја вашата loveубов и загриженост, дајте им малку изненадување..

Тунели на хрчак : Донесете дополнителна забава на забавата на вашето домашно милениче Погоден за обука �

Платно Миленичиња сакаат да играат во тунели, да трчаат напред и назад и да истражуваат Обезбедува миле�

【Антилизгачки линии】 Постојат антилизгачки линии во тунелот за лесно искачување и спречуваат хрчаци �

Тунел за мало животно игра со правилен внатрешен простор и рационализиран дизајн, вашите мали миленичи�

Тунел ТформаДизајнирано 3 влезови како Тформа за поврзување, која има цевка споена во средина на друга с

Тунелот на хрчак може да обезбеди приватно, топло скривалиште и засолниште за вашето мало милениче...

Одличен декор на мебел да игра околу нејзината мала куќа за миленичиња додека му дава забавно место...

Карактеристики : Тунелот за миленичиња за миленичиња одговара на кој било кафез и го задоволува нивното

* Земете ја забавата со вас каде било, така што вашето домашно милениче е! Погодно : Може да се сместат зам

Гербили за глувци Гербилс Тунел : Хрчачка цевка играчка силна дизајн на бамбус материјал, отпорен на кин

* Maze Toy му обезбедува на вашето мало животно смешно и за игра Одговарајте на животни хрчак, глувци, Гербил

Scroll