Ново
Х-гранче столарија за обработка на дрва 3 Метални метални навојни вретено со навојна алатка за прицврстување (Carpintería de Carpintería de 3 '' Capsidad Husillo roscado de Fijación Herramienta G Abrazadera

Х-гранче столарија за обработка на дрва 3 Метални метални навојни вретено со навојна алатка за прицврстување (Carpintería de

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 360.00

Име на производот : Вретено за фиксирање g Clamp; Материјал : Метал. Боја : зелена, црна; капацитет : 3 ". Севкупна големина : 17 x 8 x 2cm/ 6,7" x 3 "x 0,8" (L*W*H). Тежина : 403g (PESO : 403g. Содржина на пакет : 1 x вретено за прицврстување на вретено (Contenido del Paquete : 1 x вретено за фиксирање на прицврстување. Име на производ : фиксирање на вретено g Clamp; Материјал : Боја : зелена, црна; капацитет : 3 ". Севкупна големина : 17 x 8 x 2cm/ 6,7 "x 3" x 0,8 "(l*w*h). Тежина : 403g (PESO : 403g. Содржина на пакет : 1 x Врзан за фиксирање на вретено (Contenido del Paquete : 1 x вретено за фиксирање на вретено Стегач. Стомана столарија 3 "Метална метална навојна вретена за фиксирање g алатка за прицврстување е опремена со прецизен затегнување на завртки и вртливата чевли за прецизно стегање. Roscado de fijación herramienta g abrazaderanombre del producto : fijación del eje g abrazadera; материјал : Metal Color : verde, capsidad : 3 '' Tamaño Total : 17 x 8 x 2 cm / 6,7 'x 3' 'x 0,8' '( L * W * H) PESO : 403 GCONTENIDO DEL PAQUETE : 1 x Врзан за фиксирање на вретено.

За стоката

Слична стока во категоријата

Содржина на пакетот : Снимки на цевки од не'рѓосувачки челик од 100 парчиња Материјал : Не'рѓосувачки чели�

4 "Длабоко грло g стегач Погоден за држење предмети заедно за време на градежништвото Врзани чевли за пре

Опсег на стегање 28 ~ 41мм (1,10 "~ 1,61") Издржлив за употребаизработен од не'рѓосувачки челик, отпорен на короз

Име на производот : Вретено за фиксирање g Clamp; Материјал : Метал Боја : Брасстон, сребрен тон; капацитет : 3

️ Брза гума за гума на тупаница Ц за обезбедување опрема (вкупно 2 пакувања или 4 стеги) држи предмети од

【Тешки стеги】 Прицврстувачите за заварување го поседуваат прилагодливиот вилица што се отвора до 12 ин

Изградба на челична конструкција со финиш во прав за отпорност на 'рѓа Лизгање Трачка...

Scroll