Ново
X-Dree 100pcs 7mm зашилен дизајн хартија Бред сребрен тон за белешка за занаетчиски занает (100 unids 7 mm en punta de papel de diseño brad silver tone para scrapbooking diy занает занает

X-Dree 100pcs 7mm зашилен дизајн хартија Бред сребрен тон за белешка за занаетчиски занает (100 unids 7 mm en punta de papel

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+/- 2%) ПЦС X PARPER BRAD. Главна боја : Сребрен тон. Материјал : месинг. Тежина : 17g (пезо : 17g. Димензија : 6 x 7mm / 0.24 "x 0.28" (H * D) (Dimension : 6 x 7 mm / 0.24 '' x 0.28 '' (H * D). Име на производот : хартија Бред : хартија Бред ; Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) PCS X Paper Brad. Главна боја : сребрен тон. Материјал : месинг. Тежина : 17g (пезос : 17 G. Димензија : 6 x 7mm / 0.24 "x 0.28" (H*D ) (Дименсион : 6 x 7 mm / 0.24 '' x 0.28 '' (h * d). 100pcs 7 mm зашилен дизајн хартија Бред сребрен тон за сноп -книга DIY занаетчиска инсталација, само вметнете ги prongs и свиткувајте се навнатре за безбедно да ги прикачите столпчињата на хартија .Гродни Бредс за прицврстување на хартија, украси, ознаки и повеќе за распоред на книги, честитки и други проекти за занаетчиски производи. многу задоволство на DIY. Опис на шпански100 unids 7 mm en punta de papel de diseño brad silver tone para scrapbooking diy craftnombre del producto : хартија brad; contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x хартија bradcolor директор : тоно пладеоматеријал : Latónpeso : 17gdimensión : 6 x 7 mm / 0.24 '' x 0.28 '' (H * D).

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : месинг Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad...

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : златен тон...

Крестите на пети на чекан помагаат во олеснување на различните услови од типот на чекан Тие поддржуваат

Излезот на Eyelet нуди забавни и разнобојни бради во сите видови на форми и теми кои наоѓаат совршен натпре

За да ги примените Бредс okeиркајте ги Бред Пронгс преку вашите проекти Превртете го Бред и свиткајте ги �

Материјал : Метал Пакетот вклучува : 20 парчиња Големина : околу 12мм Многу е погодно за хобистите да права�

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : црвена...

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : златен тон...

Пакетот вклучува 100 парчиња мини бредови во чиста боја Прицврстувачи за хартија со мини големина околу 8

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) ПЦС X Партија Бред Главна боја : Мет Блек...

Зошто да живеете во свет толку рамен, кога можете да имате возбудлива димензија и боја со Doodlebug Chunky Brads! С�

Лесно за DIY и употреба Прицврстувачот за мини Бредс е исто така безбеден за децата Овие мини мини споеви

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : златен тон...

Материјал : месинг Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) ПЦС X Партија Бред Тежин�

Идеално за приложување на лента за украси за хартија и многу повеќе за да ги измешате картичките за стра

Специјални дизајнирани мини Бредс со снегулки и иглички Постојат 100 парчиња Бредс вклучени во сетот, до�

Карактеристики : Специјално дизајнирани мини Бредс со тркалезни глави Широко користена : Практична и ко

Ако има проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа ❤ 【

【Висококвалитетни материјали】 Овие сврзувачки елементи за хартија се изработени од висококвалитетни

Карактеристики : Лесно за носење : Соодветната големина и мала тежина на хартијата Бредс се погодни за н�

Ефемера Ефемера Овој пакет Ефемера вклучува 33 печатени облици на умирање Формите вклучуваат етикети, ј�

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : Сребрена сива бој�

Brads се совршени за занаети со хартија аматерски, тие можат да се применат на занаети за хартија DIY, запис �

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : златен тон...

13 Days ќе се испорачаат имаат поголеми акции и навредлива цена на големо Материјал : Метална и кубна цирко�

Одлично за разни DIY, како што се датотеки, фиксација на картички, декорација, итн Материјал : железо...

Додадете елемент на димензија во проекти со налепници со слоевити ивеки Секој од нив има прекрасен цвет

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : Мет Блек Материја

Scroll