Ново
Бранзвик Пареа Менс Боречка Чевли Бела/Црна

Бранзвик Пареа Менс Боречка Чевли Бела/Црна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% Синтетички. Перформанси синтетички горните. Пена поместена јака и јазик. Екстра светлина обликувани ЕВА надворешен ѓон. Њу Бранзвик пареа чевли карактеристики чиста слајд микрофибер слајд стапала на двете чевли и екстра светлина обликувани ева надворешни стапала.

За стоката

Слична стока во категоријата

Микрофибер Мек, лесен, плетен горен дел што дише Затворање со врвки со Конструкција КомфортФитм Меур гу�

83% Полиестер, 17% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Еластична на половината...

Произведено во САД или Увезено Полиуретански ѓон Чекор вашиот перформанси до изрез со еколошки Брзинат

Овие куглар продавница за изнајмување чевли за куглање изгледаат одлично и имаат прифатлива ценаознак�

Затворање на кука и Јамка Машинско Перење Овој чевел обезбедува удобност и удобност, со затворачи За Ку�

Атлетски перформанси плете Лесно се лизга Нема систем за прицврстување на чипка Вклучени компоненти : Ч

Тип На Производ : Спортски Производи Димензии На Пакетот : 15" Л Х 6" В Х 10 " Х.Тежина На Пакетот : 2,0 Фунти...

Земја На Потекло : Кина Тип На Производ : Спортски Производи Димензии На Пакетот : 12 Л Х 20,8 В Х 33,5 Ч (См)...

3g Клоци Унисекс Црна 3 G излезе со одличен изглед на чевли што можат да ги носат мажи или жени, овој чевел �

Кожна постава Затворање со врвки Машинско Перење Класиката користи врвна житна кожа и за горниот и за п�

Size ❤ големина работи мал Женска Облека 2023 Трендовски Кантри Концерт Памучна Графичка Дневна Блуза Маиц

Scroll