Ново
Систем за спреј за боја на Rraeoy 650W, со контејнер 900ml, 3 големини на млазницата и 3 обрасци на спреј, за бои и wallидни бои во затворено и на отворено со, DIY и декорација

Систем за спреј за боја на Rraeoy 650W, со контејнер 900ml, 3 големини на млазницата и 3 обрасци на спреј, за бои и wallидни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

【3 режими на спреј】 Овие распрскувачи на боја има 3 различни режими на спреј (вертикално / хоризонтално / кружно) за различни потреби. 【650 W и 900ml Контејнер】 со моќност од 650 W, контејнер од 900 мл, распрскувач на боја го подобруваат ефектот на атомизацијата за да го намалат преголемата страна. Двоен прилагодливи текови на спреј, Контрола на активирањето + копче за контрола на проток со прилагодливо копче за вентил ви овозможува да го контролирате протокот на боја за прецизна апликација за обложување. 【HVLP пиштол за спреј】 распрскувач на ограда со употреба на технологија за прскање со HVLP, пиштолот со висок капацитет, со низок притисок користи компресорски воздух за да испорача поголем дел од бојата на целната површина, што ја намалува потрошувачката на материјали заради прекумерно прскање и загадување на воздухот. 【Широка апликација】 Со најдобро растојание од боја (10 ~ 30 см), максималниот проток на спреј може да достигне 380мл / мин. Електричниот пиштол за спреј е погоден за проект за сликање за вашиот дом, како што се делови за автомобили, делови од апарати, мебел од челик, производи од дрво, итн. 【Што ќе добиете】 1x распрскувач на боја, контејнер за спреј од 1x 900ml, млазница од 1x 1,8мм, млазница, млазница, млазница, млазница, млазница, млазница, 1,8мм, млазница, млазница, млазница, млазница од 1,8мм, 1x четка за чистење, 1x пин за чистење, мерна чаша 1x. Систем за спреј за сите габини- Копче за прилагодување на вентилот- со прилагодливо копче за вентил за прилагодување на брзината на проток за брзина на обложување и големина на проектот за прецизна апликација за боја. , погоден за делови за автомобили, делови за домашни апарати, мебел, производи од дрво, итн. Тоа е совршена алатка за вашата работа и секојдневниот живот. Спецификации : Материјал : Absmodel : Electric Spraying Machine Power : 650 WCUP/Hopper Capas : 1,8mmflow : 380ml / Min Features : Повеќекратни поставки за спреј за прскање : Вертикална, хоризонтална и конфигурација на кружната рамка : Handheld Compatile Type Type : Надворешно боење на растојание : 20 ~ 30cmpackage Големина : 260x195x165mm / 10x7.7x6.5 Incheswart Tips Prepay : 1. Ве молиме, изберете соодветна шема за бакар и модел на спреј пред употреба. Проверете дали садот и цевката за боја се затегнати. Исто така, препорачуваме да тестирате на картон или дрво пред да испрскате важни предмети (како што се wallsидови или мебел) .2. Ве молиме, додадете вода (или потенка боја) за да ја разредите бојата и промешајте. За да се осигурате дека бојата непречено поминува низ чашата за вискозност во рок од 15-55 секунди и ги исполнува вашите барања.3. Се препорачува да се одморите неколку минути по прскањето на тенџере со боја за да се обезбеди доволно дисипација на топлина на машината.

За стоката

Слична стока во категоријата

Список на пакети : 1 x Спреј guun Пополнете светлина; 1 x оддел за батерија; 1 x полнач; 1 x подлога за перница (5 п

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

【Опсег】 Во зависност од големината на отворот, опсегот ќе биде различен 【Совети】 Предната цифра ја пр

ПВЦ и бакар Електрично шише за спреј за боја Копчето за контрола може да исполни различен проток и потре

Ергономски дизајнирана рачка за намалување на заморот Игла нема потреба да се прилагодувате, одржување

Raspberry Starburst Полиестер полиестер TGIC отпорен на временски услови во прав за внатрешни и надворешни аплика�

Број на дел : 248204 248204 Компатибилен со Graco 695 795 Ultra Max II Gmax 3900 распрскувач на бои без воздух Состојба : Ново...

20 чаши за течности за унца со адаптери за да одговараат на повеќето брендови со пиштоли за спреј за возд�

38008200 револуции во минута Резултати од оптимална екстракција : Пролетниот раб за четки на заштитниот кап

Пиштолот за прскање се применува за автомобилска боја со спреј, боја на спреј од дрво, боја на wallид Пишто

Сензациите на боја ви овозможуваат да додадете освежувачки мирис на кој било проект за сликање Може да �

313 513 реверзибилен врв на спреј за боја на воздух ✅ 513 стил за тенок медиумски материјали...

Најдобро е да се користи по нанесувањето на финишната боја на бојата на жива, маринер или сила од надвор�

Додадете издржливи, високовидливи линии и ознаки на бетон, тротоарот, чакал, трева, нечистотија и многу �

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

Вградени 3 контролни копчиња : Контролата на течности ја регулира количината на испрскана боја, контрол�

✅ 12 мл Заштитна емајл сјај Бургундијан спреј за спреј (6пакет) ✅ Големина на контејнер 12 унца ✅ Основен �

Филтерот за мрежни мрежи ги отстранува честичките од нечистотија од боја за да се заштитат од дефекти В�

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

Ги намалува вашите време и трошоци на половина : едноставно носете го на рамото и притиснете копче за да

РАЛ 6034 БЕЛО ТИРКИЗА Полиестер TGIC отпорен на временски облога во прав за внатрешни или надворешни аплика

【Погодно чистење】 : Врвот може да се отвори, што е многу погодно за чистење На горниот дел има блиско пр�

Primpир на спреј, сив, рамен финиш, 15 мл PK4 ✅ Покриеност : од 12 до 20 квадратни метри ✅ Под категорија на боја �

Ширина на вентилаторот : 1416 во (356406мм) Големина на отворот : 0.025 Стапка на проток (GPM) : 0,67 Стапка на проток (L

Означува до 250% повеќе линеарни стапала од другите брендови; Прецизен врввиртуелно нема преголема облог

Scroll