Ново
Сјај на месечината - Неонски Ув Сјај Боички За Тело, Зелена, 3,5 гр Единечна

Сјај на месечината - Неонски Ув Сјај Боички За Тело, Зелена, 3,5 гр Единечна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Најсветлиот Сјај под Црно Осветлување-Загарантирана!. Вистински месечината Сјај брендирани производ. Направено Во Обединетото Кралство. Светла, неонска боја во природна светлина и произведува неверојатен сјај под УВ Осветлување/Црни Светла!. Совршен за фестивали, клубови, забави, фенси фустан и насекаде СО УВ осветлување / црни светла!. Нетоксични, Во Согласност СО ЕУ1223/2009. Најсветлиот Сјај под Црно Осветлување-Загарантирана!. Вистински месечината Сјај брендирани производ. Направено Во Обединетото Кралство. Светла, неонска боја во природна светлина и произведува неверојатен сјај под УВ Осветлување/Црни Светла!. Совршен за фестивали, клубови, забави, фенси фустан и насекаде СО УВ осветлување / црни светла!. Нетоксични, Во Согласност СО ЕУ1223/2009. Нередот без боја За лице и тело Создава неверојатни ефекти врз лицето и телото користејќи производи за шминка Со Сјај на Месечината. Лесната апликација без неред го прави подготвувањето на забавата бриз! Можете слободно да ги обликувате вашите дизајни или да ги користите НАШИТЕ УВ боички со матрици или други шаблони. Тоа е време да светат во стил ајде да се соочиме со тоа, има толку многу прилики кога е сосема прифатливо да се носат неонски бои за лице и тело, нели? Фестивалите, клубовите, рејвите, забавите со фенси фустани, па дури и настапите на сцената се совршени локации за малку (или многу) неонска шминка! Се што треба да направите е да ги собереш некаде СО УВ осветлување и карпа во стил. Создадете прекрасни дизајни со нашите лесни за нанесување боички на лицето (избегнувајте контакт со очите), телото, рацете, па дури и стапалата! Неонска боја за лице и тело бојата за лице За Ноќта на Вештерките штотуку стана многу поинтересна! Користете ја нашата боичка за да направите застрашувачки и застрашувачки ефекти на шминка кои ќе изгледаат светли и неонски обоени при природно осветлување и флуоресцентни под УВ светла! КУПЕТЕ СЕГА и создадете неверојатни неонски дизајни со нашите боички За Сјај на Месечината.

За стоката

Слична стока во категоријата

Секоја може да содржи GM фабрички оригинален код за појавување на бои што обезбедува точен натпревар во �

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Најреална лажна крв! Се користи од професионалци за шминкање за сцена и екран Формула на база на вода ко�

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Стандардната снегулка (SF) е позната по својот интензитет, брилијантност и блиц Стандардната снегулка (SF)

Стандардната снегулка (SF) е позната по својот интензитет, брилијантност и блиц Стандардната снегулка (SF)

Сеопфатен сет : 2 парчиња 16 мл лажно шише со крв Нашата лажна крв има неверојатно живописна црвена боја н�

●Професионална Боја За Тело ● Секое стапче за боја за лице има нето содржина од 1,06 мл / 30гр, има екстремн

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Исто така, свети под црно осветлување! Вистински месечината Сјај брендирани производ Направено Во Обед�

Формулиран ЗА ЛИНИСКА РАБОТА на лицето и телото користејќи само одобрен козметички алкохол и пигменти..

Прилагодено продавница холографски снегулки Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на план�

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

✅ истрог за криење Gooddlow Gloss / изглед Quick Flash и суви времиња ✅ лесно и побрза примена, помалку дефекти...

Вклучува : 3,4 мл боја на тело Нетоксична боја на тело Една големина Совршено за костуми за Ноќта на веште�

Погоден за пригода како Опседната куќа,тема За Костими За Ноќта на Вештерките,Настан За Прошетка Со Зом�

12 Бои Мрсна Боја На Лицето, 12 Бои На Избор На Разновидна Шминка, Транспарентна Пластична Кутија...

ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ Оваа Слика Во Масло Може Лесно да ја Користат И Сликарите на Лице и Почетни�

Прилагодено продавница холографски снегулки Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на план�

Scroll