Ново
Сјај на месечината - Неонски Ув Сјај Боички За Тело, Зелена, 3,5 гр Единечна

Сјај на месечината - Неонски Ув Сјај Боички За Тело, Зелена, 3,5 гр Единечна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Најсветлиот Сјај под Црно Осветлување-Загарантирана!. Вистински месечината Сјај брендирани производ. Направено Во Обединетото Кралство. Светла, неонска боја во природна светлина и произведува неверојатен сјај под УВ Осветлување/Црни Светла!. Совршен за фестивали, клубови, забави, фенси фустан и насекаде СО УВ осветлување / црни светла!. Нетоксични, Во Согласност СО ЕУ1223/2009. Најсветлиот Сјај под Црно Осветлување-Загарантирана!. Вистински месечината Сјај брендирани производ. Направено Во Обединетото Кралство. Светла, неонска боја во природна светлина и произведува неверојатен сјај под УВ Осветлување/Црни Светла!. Совршен за фестивали, клубови, забави, фенси фустан и насекаде СО УВ осветлување / црни светла!. Нетоксични, Во Согласност СО ЕУ1223/2009. Нередот без боја За лице и тело Создава неверојатни ефекти врз лицето и телото користејќи производи за шминка Со Сјај на Месечината. Лесната апликација без неред го прави подготвувањето на забавата бриз! Можете слободно да ги обликувате вашите дизајни или да ги користите НАШИТЕ УВ боички со матрици или други шаблони. Тоа е време да светат во стил ајде да се соочиме со тоа, има толку многу прилики кога е сосема прифатливо да се носат неонски бои за лице и тело, нели? Фестивалите, клубовите, рејвите, забавите со фенси фустани, па дури и настапите на сцената се совршени локации за малку (или многу) неонска шминка! Се што треба да направите е да ги собереш некаде СО УВ осветлување и карпа во стил. Создадете прекрасни дизајни со нашите лесни за нанесување боички на лицето (избегнувајте контакт со очите), телото, рацете, па дури и стапалата! Неонска боја за лице и тело бојата за лице За Ноќта на Вештерките штотуку стана многу поинтересна! Користете ја нашата боичка за да направите застрашувачки и застрашувачки ефекти на шминка кои ќе изгледаат светли и неонски обоени при природно осветлување и флуоресцентни под УВ светла! КУПЕТЕ СЕГА и создадете неверојатни неонски дизајни со нашите боички За Сјај на Месечината.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стандардната снегулка (SF) е позната по својот интензитет, брилијантност и блиц Стандардната снегулка (SF)

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

● Лесна Апликација И Отстранување : Оваа Боја За Создавање Костими е лесна за нанесување и исто така брз

Безбедна и Нетоксична И Без Суровост Оваа Црна Боја за Лице е доволно блага за чувствителна кожа...

Стандардната снегулка (SF) е позната по својот интензитет, брилијантност и блиц Стандардната снегулка (SF)

Сакана Од Професионалци : шминка за боја на лице и тело активирана со вода, сакана од професионалци пора�

МултинаменаАвтомобилските пигменти ќе се мешаат со какви било јасни палта или основни палта (бои засно�

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Custom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Custom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

Секоја може да содржи GM фабрички оригинален код за појавување на бои што обезбедува точен натпревар во �

Face paints, completely safe, easy to paint and wash Dry fast and stay on for hours, needn' t worry about the messy when playing Made of friendly material, very safe to use This premium face

Секоја може да содржи GM фабрички оригинален код за појавување на бои што обезбедува точен натпревар во �

Совршено за почетници и професионалци исто така! Лесно се нанесува со употреба на четка за бојадисувањ�

Ѕвездената Мешавина на мехрон е мек, високо пигментиран пресуван прав Ѕвездената мешавина може да се ко

【Спреј за сјај во прав】 Погоден глава за прскање на пумпата за печат, деликатен прав, само еден за да го

ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ Оваа Слика Во Масло Може Лесно да ја Користат И Сликарите на Лице и Почетни�

МултинаменаАвтомобилските пигменти ќе се мешаат со какви било јасни палта или основни палта (бои засно�

МултинаменаАвтомобилските пигменти ќе се мешаат со какви било јасни палта или основни палта (бои засно�

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА Иако ЕФормулиран и Погоден за Најчувствителна Кожа, Поради Индивидуалните

Kustom Shop нуди најобемна постава на метални снегулки на планетата! Kustom Shop ја доби вашата снегулка за да ви п

18 живописни бои Нашата палета за боја на лицето за деца и возрасни вклучува 18 убави бои, не маст : црна фа

Најреална лажна крв! Се користи од професионалци за шминкање за сцена и екран Формула на база на вода ко�

Стандардната снегулка (SF) е позната по својот интензитет, брилијантност и блиц Стандардната снегулка (SF)

Исто така, свети под црно осветлување! Вистински месечината Сјај брендирани производ Направено Во Обед�

Голема снегулка (LF) е хексадецимална снегулка на 0,025 x .025 LF може да се испрска од пиштол со низок притисок

Scroll