Ново
Sjvmnzl Ab Пресврти Одбор За Половината Извртување, Бучава-Бесплатни Пресврти Вежба Одбор Извртување Половината Вежба Опрема Лцд Електронски Фитнес Диск За Бодибилди?

Sjvmnzl Ab Пресврти Одбор За Половината Извртување, Бучава-Бесплатни Пресврти Вежба Одбор Извртување Половината Вежба Опрема

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Надградена Плоча За Извртување : дизајн на диск со извртен струк, независна бесшумна структура, ротација од 360 степени, што им овозможува на стапалата слободно да ротираат. Растојанието на грамофонот може слободно да се прилагоди. Уживајте во забавата на спортот!. Промовирајте ја циркулацијата на телото : нашата табла за контурирање на половината може да ја подобри циркулацијата на телото. Користи интелигентен педометар за прикажување и ЛЦД за прикажување на видлива потрошувачка на маснотии и стимулирање на акупунктури. Лесен за носење : лесно е да го доведете дискот за извртување во теретана или едноставно да го чувате без да зафаќате простор. Користењето диск за пресврт може да ја подобри координацијата и визуелните ефекти. Идеален избор за губење на тежината : извртувањето на таблата за Вежбање ви овозможува да имате тенок стомак, задник и бутови со ротирање на половината и опуштање на телото со масажа на стапалата. Поефикасна домашна вежба : табли за вежбање Со Извртување може да се користат за вежби за целото тело, како што се танц, сквотови, склекови, склекови итн. Можете да обликувате совршено тело преку континуирана употреба. Надградена Плоча За Извртување : дизајн на диск со извртен струк, независна бесшумна структура, ротација од 360 степени, што им овозможува на стапалата слободно да ротираат. Растојанието на грамофонот може слободно да се прилагоди. Уживајте во забавата на спортот!. Промовирајте ја циркулацијата на телото : нашата табла за контурирање на половината може да ја подобри циркулацијата на телото. Користи интелигентен педометар за прикажување и ЛЦД за прикажување на видлива потрошувачка на маснотии и стимулирање на акупунктури. Лесен за носење : лесно е да го доведете дискот за извртување во теретана или едноставно да го чувате без да зафаќате простор. Користењето диск за пресврт може да ја подобри координацијата и визуелните ефекти. Идеален избор за губење на тежината : извртувањето на таблата за Вежбање ви овозможува да имате тенок стомак, задник и бутови со ротирање на половината и опуштање на телото со масажа на стапалата. Поефикасна домашна вежба : табли за вежбање Со Извртување може да се користат за вежби за целото тело, како што се танц, сквотови, склекови, склекови итн. Можете да обликувате совршено тело преку континуирана употреба. Карактеристики : 1. Не само што можете да стоите и да ја извртувате половината, туку можете да користите и диск за извртување за вежбање на целото тело; Танц, аеробни вежби, вежби за таблети, сквотови, склекови, склекови и други физички вежби.2. Машината за извртување на половината е изработена од задебелен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со површина што не се лизга, многу издржлива и висока јачина.Стандард : Име : Брои АБ торзија платематеријал : Ппсајз : приближно 27,5 * 27,5 см/10,8 * 10,8 инчи боја : Виолетова, листа На Зеленило : 1 * Извртувајте го лумбалниот диск.

За стоката

Слична стока во категоријата

трендовски блузи со долги ракави трендовски блузи за жени 2023 трендовски блузи за плус жени 2023 трендовск

—————————————————————————————————————— Забелешка : најдобро се трудиме да ви ги п

Издржлив и лесен : плочата за пресврт на половината е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМА

Одличен Квалитет : аранжманот е изработен од врвно природно дрво со богата и убава текстура Задебеленио

ПРОМОВИРА ЗДРАВО ДРЖЕЊЕ на ТЕЛОТО : Дискот За Рамнотежа ги охрабрува децата да научат здраво држење на т

Нашата наклонета табла е изработена од абс материјал, кој е лесен, издржлив и отпорен на абење Ефикасно �

Опрема За Обука За Сила Балансирање и Истегнување Отворено Рекреација МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРИЛАГОДЛИВ

историја на нарачки на мојата сметка.—————————————————————————————————————— Заб�

Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Ракавиако имате какви би�

Ако сте спортист или некој кој страда од повреди На ахиловата тетива, оваа табла ќе помогне да се ублажи

Ако имате какви било проблеми што ги имате или сте ги добиле предметите што ги добивате, можете да не кон

НАЈДОБАР АСИСТЕНТ за СТОЕЧКО БИРО : оваа табла за рамнотежа на стоечкото биро, е најдобриот придружник з

Удобно Jogger Панталони & Јога Целосна Length Size Табела : Големина : SГолемина : Мали : 4UK : 8EU : 34Waist : 5862cm / 22.86"Хип : 10

Подобрување на балансирање, стабилност и маневрирање Потребен е мал простор, лесен за употреба и вежбањ

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што е нормално отворена кутија се занимава...

ЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈАмногу популарна алтернатива на тешките дрвени коси плочи, оваа лесна те

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека" Стуан" можете да најдете какви било женски модн

Scroll