Ново
Метис Вобл Перница Тренер | Црна Вежба Рамнотежа Диск-Фитнес, Стабилност &засилувач; Основни Обука | Физикална Терапија | Двострани Нишање Седиште Одбор Со Рака Пумп

Метис Вобл Перница Тренер | Црна Вежба Рамнотежа Диск-Фитнес, Стабилност &засилувач; Основни Обука | Физикална Терапија | Двострани

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 431.84

Користете опрема за балансирање за да ја подобрите јачината и флексибилноста на јадрото. Висина( Надуени) : 7 см 3 ин МАТЕРИЈАЛИ : Произведени со користење на анти – рафал пвц-долготрајни перформанси загарантирана Едната страна е мозолче за да обезбеди одлично држење За време на стоечките вежби Алтернативната Страна е помазна со помеки дупчиња за врвна удобност за време на вежбите со седење РАЗНО : Боја : Црна Лесна, пренослива и погодна за секоја површина што се ниша дискот се надува за неколку секунди и доаѓа со вклучена рачна пумпа. Лесниот дизајн обезбедува едноставен транспорт. ПОДОБРЕТЕ ЈА СТАБИЛНОСТА И РАМНОТЕЖАТА НА ЈАДРОТО-совршена опција за јога, физикална терапија, вежбање дома и теретана, рамнотежа ви овозможува да ги насочите вашите основни стабилизатори, мускулите на нозете, глутевите, како и да ја подобрите целокупната рамнотежа. Секој диск за рамнотежа доаѓа со рачна пумпа за брза инфлација и дефлација. Пумпајте воздух до саканата цврстина за да помогнете во различни вежби и истегнување на целото тело. ДИМЕНЗИИ : Дијаметар На Перницата за Рамнотежа : 33см 13во приближно. Идеална опција за разни вежби и истегнувања додека стоите или седите. Рампата за рамнотежа за вежбање е разноврсна и може да се користи како седиште за мрдање за да се обезбеди сензорен влез за подобрување на концентрацијата и способноста на децата да останат фокусирани. Секоја основна табла за рамнотежа може да се користи на сите типови на површини поради шилците што обезбедуваат врвен стисок. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ПЕРНИЧИЊА ЗА РАМНОТЕЖА МЕТИС-Висококвалитетен Пвц Стабилен Диск За Вежбање Во Теретана И Дома иновативно дизајнираните перничиња за нишање ви овозможуваат да изведувате и стоечки и седечки движења бидејќи е двострано. ПОДОБРЕТЕ ЈА СТАБИЛНОСТА И РАМНОТЕЖАТА НА ЈАДРОТО-совршена опција за јога, физикална терапија, вежбање дома и теретана, рамнотежа ви овозможува да ги насочите вашите основни стабилизатори, мускулите на нозете, глутевите, како и да ја подобрите целокупната рамнотежа. ПВЦ ПРОТИВ ПУКАЊЕ - овие перничиња за нишање се произведени со користење на пвц против пукање со врвен квалитет за долготрајни перформанси и сигурност. Пумпајте воздух до саканата цврстина за да помогнете во различни вежби и истегнување на целото тело.ПОВРШИНА со ДВОЈНА ТЕКСТУРА - таблата со нишање е двострана бидејќи се одликува со шилеста страна која е дизајнирана да обезбеди одлично држење за време на сите вежби за стоење и алтернативната страна е помазна и делува како удобно перниче за седечки движења. Едната страна има шилеста текстура за врвен стисок при изведување сквотови, скокови и сите исправени вежби, додека алтернативната страна е многу помека што ја прави совршена за седечки јога пози, истегнувања и Пилатес. Секоја основна табла за рамнотежа може да се користи на сите типови на површини поради шилците што обезбедуваат врвен стисок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Карактеристики против лизгање песочна хартија, промовирање на безбедноста на таблата за рамнотежа...

Опрема За Обука За Сила Балансирање и Истегнување Отворено Рекреација МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРИЛАГОДЛИВ

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Може да се користи како табла за рамнотежа, фитнес табла, табла за јога, клацкалка...

есенски маици за жени портокалови врвови женска портокалова кошула женска облека мода 2023 облечени врво

ЕВА, најлон Танцувањето со вретено е погодно за деца и возрасни од сите возрасти и е познато по тоа што ј�

??? ?? ????? : ? Таблата логард обезбедува премиум искуство со слајд табла што е забавно и предизвикувачко Ова

женски џемпери за работа женски џемпери кардиган лето женски џемпери за зима со патент женски џемпери м

жени fall 2023 мода жени fall 2023 жени дтеси лето врвови жени облечени туника врвови жени облечени врвови кратк

женски зимски блузи женски блузи кожна кошула со долги ракави женски црвени маици за жени плус големина

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што е нормално ————————— Добредојдовте Во �

историја на нарачки на мојата сметка.—————————————————————————————————————— Заб�

?●ПРЕМИУМ ДРВОнаправено одобрено со сертификација за безбедност на детски играчки Таблата за рамнотеж

ограничен временски договор Хемиско Чистење / Машинско Перење / Миење Раце.—————————————————�

НатпреварЖенски сандали во пар со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден из

Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 ч

Совршена лента за склекови, која се користи за тренинг за сила, домашно вежбање и опрема за фитнес вежба�

Тие Се Идеални момчиња мокасини бели бебешки чевли момчиња фудбалски штипки сабо за деца чевли за вода �

Женски Сандали Летни Модни Бејзбол Сандали Рамни Влечки Флип Апостолки Сандали На Плажа Со Отворени Пр�

исечени дуксери за жени исечени дуксери за жени исечени дуксери со патент за жени трендовски исечени ду

Онлајн Продавници За Купување На Com Црниот петок Се Занимава Со Ликвидација Историја На Нарачки Продажб

Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштедете 5%, Купете 5 или повеќе добијте 1 бесплатно.——————�

РАЗНОВРСНА : Користете За време на тренингот, вежбајте, промовирајте активно седење, ублажете ја болкат�

Scroll