Ново
БЕСПОРТБЛ Плантарен Фасциитис Носилки За Носилки За Теле Носилки За Глуждот Носилки За Истегнување На Теле Прилагодлива Наклонета Табла Нелизгачка Нога Опрема За

БЕСПОРТБЛ Плантарен Фасциитис Носилки За Носилки За Теле Носилки За Глуждот Носилки За Истегнување На Теле Прилагодлива Наклонета

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 638.72

Нашата наклонета табла е изработена од абс материјал, кој е лесен, издржлив и отпорен на абење. Ефикасно подобрување на метаболизмот, ископување на меридијаните, промовирање на циркулацијата на крвта. Има текстурирана површина за да ве заштити од лизгање. Лесен за користење, можете да застанете на неа или да седите на столот и да ставите нозе на неа. Може да помогне во ублажување на заморот, да го направи вашето тело потенок, да ја ублажи болката во мускулите. Нашата наклонета табла е изработена од абс материјал, кој е лесен, издржлив и отпорен на абење. Ефикасно подобрување на метаболизмот, ископување на меридијаните, промовирање на циркулацијата на крвта. Има текстурирана површина за да ве заштити од лизгање. Лесен за користење, можете да застанете на неа или да седите на столот и да ставите нозе на неа. Може да помогне во ублажување на заморот, да го направи вашето тело потенок, да ја ублажи болката во мускулите. Опис дали сеуште се грижите за дебелото теле? Потоа, нашата носилка за теле е внимателно подготвена за вас. изработен од абс материјал, висококвалитетен и издржлив. Погоден за професионална и лична употреба. Лесен за носење и складирање, не зафаќа многу простор. Карактеристики-Материјал : АБС-Големина : 33. 00Х26. 00Х8. Пакет од 00 см, Вклучувајќи Носилка за Теле од 1 х.

За стоката

Слична стока во категоријата

— затворање жени блузи со кратки ракави жени блуза со кратки ракави жени блузи со кратки ракави жени бл�

??? ?? ????? : ? Таблата логард обезбедува премиум искуство со слајд табла што е забавно и предизвикувачко...

Женски Сандали Летни Модни Бејзбол Сандали Рамни Влечки Флип Апостолки Сандали На Плажа Со Отворени Пр�

НатпреварЖенски сандали во пар со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден из

?ДОБАР ТРЕНЕР ЗА ТЕЛО?Кога вежбата за магнетна терапија на стапалото, масирајте ги точките на акупункту�

€_ ОДЛИЧНО ЗА ДОМАШНА И КАНЦЕЛАРИСКА ФИТНЕС fitness ® Таблата За Рамнотежа на Нишање исто така може да ви по

———————————————————————————————————————————————————————————————�

Дискот за рамнотежа помага да се подобри јачината на јадрото, рамнотежата и држењето на телото Може да с

Одличен Квалитет : аранжманот е изработен од врвно природно дрво со богата и убава текстура Задебеленио

ЕДНА ИГРАЧКА, НЕОГРАНИЧЕНИ НАЧИНИ ЗА играње – табла за Рамнотежа се фантастични играчки со отворен кра�

Scroll