Ново
КЛИСПИД Биро Додатоци Јога Додатоци Маса Стои Биро Балансирање Транзиција Уред Балансирање Опрема Балансирање Тренер Фитнес Опрема Фитнес Одбор Рамнотежа Одбор ?

КЛИСПИД Биро Додатоци Јога Додатоци Маса Стои Биро Балансирање Транзиција Уред Балансирање Опрема Балансирање Тренер Фитнес

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1040.00

НИШАЊЕ НАВАЛУВАЊЕ РОКЕР таблата За рамнотежа На Дрво е одлична за подобрување на јачината на јадрото,држењето на телото,ја подобрува координацијата,чувството за рамнотежа и визуелното чувство. ЈОГА РАМНОТЕЖА ОДБОР Дрвена Рамнотежа Одбор Рокер Одбор Анти-лизгање Правоаголни Дрво Стои Биро Нишаат Табла Рамнотежа Плоча За Домашна Канцеларија.Одлично за зајакнување на насочените мускули,лигаменти, тетиви и зглобови. ДРВО РОКЕР ОДБОР Дизајниран Со пренослива големина, така што ќе можете да го носите насекаде за брзи тренинзи дома, теретана или можете да го однесете во канцеларија и да го користите под вашето стоечко биро. ЈОГА РАМНОТЕЖА ОДБОР Дрвена Рамнотежа Одбор Рокер Одбор Анти-лизгање Правоаголни Дрво Стои Биро Нишаат Табла Рамнотежа Плоча За Домашна Канцеларија. ВЕЖБА ОДБОР со лесен, пренослив дизајн, Оваа Рокерска Табла За Вежбање Е Вежби За Рамнотежа, Домашни Спортски Сали, Спортски Сали, Подобрување на Спортските Перформанси, Рехабилитација, Вежби за Сила и Рамнотежа. - Материјал : дрво дрво рокер одбор.Одлично за зајакнување на насочените мускули,лигаменти, тетиви и зглобови.НИШАЊЕ НАВАЛУВАЊЕ РОКЕР таблата За рамнотежа На Дрво е одлична за подобрување на јачината на јадрото,држењето на телото,ја подобрува координацијата,чувството за рамнотежа и визуелното чувство. - Корисно за personal тренери, спортски сали, тркачи или секој што сака да ја подобри мобилноста и да балансира правоаголна рамнотежна плоча за канцеларија. ВЕЖБА ОДБОР со лесен, пренослив дизајн, Оваа Рокерска Табла За Вежбање Е Вежби За Рамнотежа, Домашни Спортски Сали, Спортски Сали, Подобрување на Спортските Перформанси, Рехабилитација, Вежби за Сила и Рамнотежа. ДРВЕНА ТАБЛА за БАЛАНСИРАЊЕ Се Одликува со песочна хартија против лизгање, промовирајќи ја безбедноста на таблата за рамнотежа. ДРВО РОКЕР ОДБОР Дизајниран Со пренослива големина, така што ќе можете да го носите насекаде за брзи тренинзи дома, теретана или можете да го однесете во канцеларија и да го користите под вашето стоечко биро.Информации за стоки Правоаголна рамнотежна плоча за канцеларија Прилагодете го наклонот со поместување на тежината напред додека се држите за стабилност. Список на пакети 1 х Карактеристики На Таблата за Балансирање-оваа дрвена рокерска табла физичка е дизајнирана да го стимулира вашето јадро и да ја подобри вашата агилност, време на реакција и издржливост, оваа табла за вежбање со мал удар е целата дрвена табла за балансирање. - Боја : дрвена табла за рамнотежа Во Боја На Дрво - Изработена од иверица Од тврдо дрво од одржливи дрва одгледувани на плантажи, посилни и траат подолго од другите изработени од дрвена рокерска табла од бреза и бор иверица.фитнес рамнотежа одбор Користете го овој тренер за рамнотежа за да помогнете во подобрување на стабилноста и за истегнување.одборот за канцелариски биланс Ги Истегнува мускулите на потколеницата, помага да се олесни болката на плантарните објекти и ја подобрува рамнотежата. - Се одликува со песочна хартија против лизгање,промовирајќи ја безбедноста на таблата за рамнотежа таблата за нишање се Ниша Рокер За Навалување на Стоечката табла за рамнотежа на рамнотежата на таблата за танцување дрвена табла за нишање табла за рамнотежа на таблата за фитнес табла за рамнотежа на таблата за рамнотежа на таблата за рамнотежа - Големина : 40 х 30 х 8см тренер за рамнотежа. - Лесен вежбач за рамнотежа може да биде дома или да тренира дома, во теретана или додека патувате додатоци за канцелариско биро.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напредна табла за подобрување на атлетските перформанси и целокупната свесност за телото...

Издржлив и лесен : плочата за пресврт на половината е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМА

буци плетени кардигани за жени плетени кардигани за жени лесни отворени плетени кардигани за жени летн�

€_ ОДЛИЧНО ЗА ДОМАШНА И КАНЦЕЛАРИСКА ФИТНЕС fitness ® Таблата За Рамнотежа на Нишање исто така може да ви по

Клин исполнет со воздух од германско производство е дизајниран за активна динамична обука за седење и р

Користете опрема за балансирање за да ја подобрите јачината и флексибилноста на јадрото Висина( Надуен�

историја на нарачки на мојата сметка.—————————————————————————————————————— Заб�

За Овој Производ Обука за сурфање : сурфањето бара постојана рамнотежа во тврда вода, а непредвидливото

Идеален исправен тренер за вежбање на биро или опрема за вежбање дома, издржлив пвц без фталат Првиот Кл

Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 ч

Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, можете да контактирате Со Елвешом и ние ќе ви о

Тие Се Идеални момчиња мокасини бели бебешки чевли момчиња фудбалски штипки сабо за деца чевли за вода �

лабави трендовски дуксери за жени лабави дуксери со плус големина за жени лабави фит лесни дуксери за ж�

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што е нормално ————————— Добредојдовте Во �

ДизајнНашите сандали се елегантни и секси модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен ж

Scroll