Ново
СПОРТБЛ Јога Додатоци Дрвена Рамнотежа Одбор Рокер Одбор Дрво Канцеларија Рамнотежа Одбор Балансирање Одбор За Под Маса Анти Ролери Јадро Сила Стабилност Вежба Ф?

СПОРТБЛ Јога Додатоци Дрвена Рамнотежа Одбор Рокер Одбор Дрво Канцеларија Рамнотежа Одбор Балансирање Одбор За Под Маса Анти

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 960.32

Карактеристики против лизгање песочна хартија, промовирање на безбедноста на таблата за рамнотежа. Лесен вежба за рамнотежа може да се користи на терапија или тренинг дома, во теретана или додека патувате. Корисно за personal тренери, спортски сали, тркачи или секој што сака да ја подобри мобилноста и рамнотежата. Изработени од висококвалитетна иверица од тврдо дрво од одржливи дрва одгледувани на плантажи, посилни и траат подолго од другите изработени од бреза и борова иверица. Оваа дрвена рокерска табла физикална терапија е дизајнирана да го стимулира вашето јадро и да ја подобри вашата агилност, време на реакција и издржливост, оваа табла за вежбање со мал удар е одлична за сите. Опискористете го овој тренер за рамнотежа за да помогнете во подобрување на стабилноста и за истегнување. Прилагодете го наклонот со поместување на тежината напред додека се држите за стабилност. Ги истегнува мускулите на потколеницата, помага во олеснување на болката во плантарните објекти и ја подобрува рамнотежата.Карактеристики-Боја : Боја На Дрво-Материјал : Дрво.- Големина : 40 х 30 х 8см.- Оваа дрвена рокерска табла физикалната терапија е дизајнирана да го стимулира вашето јадро и да ја подобри вашата агилност, време на реакција и издржливост, оваа табла за вежбање со мал удар е одлична за сите.- Лесен вежба за рамнотежа може да се користи на терапија или тренинг дома, во теретана или додека патувате.- Се одликува со песочна хартија против лизгање, промовирајќи ја безбедноста на таблата за рамнотежа.Пакет Вклучувајќи 1 x Балансирање Одбор.

За стоката

Слична стока во категоријата

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Може да се користи како табла за рамнотежа, фитнес табла, табла за јога, клацкалка...

историја на нарачки на мојата сметка.—————————————————————————————————————— Заб�

1.ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и материјал од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, производот е добро

буци плетени кардигани за жени плетени кардигани за жени лесни отворени плетени кардигани за жени летн�

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што е нормално ————————— Добредојдовте Во �

Тие Се Идеални момчиња мокасини бели бебешки чевли момчиња фудбалски штипки сабо за деца чевли за вода �

— затворање жени блузи со кратки ракави жени блуза со кратки ракави жени блузи со кратки ракави жени бл�

НЕГУВАЈТЕ ЈА ИМАГИНАЦИЈАТА на ВАШЕТО ДЕТЕ : една едноставна едукативна играчка може да се користи милио

ограничен временски договор Хемиско Чистење / Машинско Перење / Миење Раце.—————————————————�

Деца Девојки Сандали Секојдневно Лепливи врвки За чевли Лесни Прилагодливи Ремени Лето Мало Дете / Голе

Совршена лента за склекови, која се користи за тренинг за сила, домашно вежбање и опрема за фитнес вежба�

ПРОМОВИРА ЗДРАВО ДРЖЕЊЕ на ТЕЛОТО : Дискот За Рамнотежа ги охрабрува децата да научат здраво држење на т

Изработена од материјали од професионално одделение, таблата за рамнотежа има врв од цврсто дрво, кој п�

Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштедете 5%, Купете 5 или повеќе добијте 1 бесплатно.——————�

Издржлив и лесен : плочата за пресврт на половината е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМА

Одличен Квалитет : аранжманот е изработен од врвно природно дрво со богата и убава текстура Задебеленио

женска кошула со кратки ракави женски фустани со кратки ракави обични блузи женски кратки ракави црни в

€_ ОДЛИЧНО ЗА ДОМАШНА И КАНЦЕЛАРИСКА ФИТНЕС fitness ® Таблата За Рамнотежа на Нишање исто така може да ви по

лабави трендовски дуксери за жени лабави дуксери со плус големина за жени лабави фит лесни дуксери за ж�

Апликација : Идеален За вежби за рамнотежа, дома, спортски сали, подобрување на спортските перформанси, �

НАЈДОБАР АСИСТЕНТ за СТОЕЧКО БИРО : оваа табла за рамнотежа на стоечкото биро, е најдобриот придружник з

Надуено Седиште за Мрдање : Диск За Рамнотежа НА СПОРТСКИ СЕДИШТА промовира стабилност на јадрото, го за

Седењето на перницата ве принудува да стоите со добро држење на телото Помогнете да го преобликувате ва

Повеќе Начини За Играње : оваа дрвена табла за рамнотежа ви овозможува целосно да ја искористите вашата

—————————————————————————————————————— Забелешка : најдобро се трудиме да ви ги п

Удобно Jogger Панталони & Јога Целосна Length Size Табела : Големина : SГолемина : Мали : 4UK : 8EU : 34Waist : 5862cm / 22.86"Хип : 10

Идеален исправен тренер за вежбање на биро или опрема за вежбање дома, издржлив пвц без фталат Првиот Кл

трендовски блузи со долги ракави трендовски блузи за жени 2023 трендовски блузи за плус жени 2023 трендовск

Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што е нормално отворена кутија се занимава...

Scroll