Ново
Аранжман Одбор, Теле Носилка Глуждот И Нога Наклон Одбор За Истегнување Тесни Телиња Или Плантарна Фасциитис Прилагодливи 5 Ниво Задоволи Целото Семејство, Сила Об

Аранжман Одбор, Теле Носилка Глуждот И Нога Наклон Одбор За Истегнување Тесни Телиња Или Плантарна Фасциитис Прилагодливи 5

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1219.20

-1.ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и материјал од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, производот е добро конструиран и цврст, нелизгачки дизајн, ќе ги заштити мускулите на петицата и потколеницата од повреда. -2.ДИЗАЈН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ и ЗАШТИТА НА ГЛУЖДОТ-Има текстурирана површина и пластична/гумена усна за потпетици за да спречам лизгање на нозете од таблата.Удобната и густа пена за преграда може ефикасно да го заштити глуждот за време на употребата -3.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и НОСЕЊЕ-Можете да застанете на него или да седите на столот, да ја изберете вистинската положба, да го ослободите мускулот, да го одржувате здравјето на вашето тело.Овие лесни нога коси одбор е погоден и флексибилен за употреба во домот, канцеларија, патување и затворен-отворено вежбање,тоа е склопувачки, многу лесен за носење. -4.ПРИЛАГОДЛИВО НИВО НА 5 - оваа прилагодлива табла за рамнотежа помага да се направат вашите мускули и истегнување на телето што го држи плантарниот фасциитис подалеку. Ви помага правилно да се истегнете и да ја намалите можноста за injury.It Исто Така Погоден за различни интензитети на обука -5.400 фунти ОПТОВАРУВАЊЕ - можете да застанете на тоа без да се грижите за дробење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, можете да контактирате Со Елвешом и ние ќе ви о

жените паѓаат блузи и блузи жени паѓаат врвови 2023 облечени обични жени паѓаат кошули долги ракави жени �

трендовски блузи со долги ракави трендовски блузи за жени 2023 трендовски блузи за плус жени 2023 трендовск

ЕДНА ИГРАЧКА, НЕОГРАНИЧЕНИ НАЧИНИ ЗА играње – табла за Рамнотежа се фантастични играчки со отворен кра�

За Овој Производ Обука за сурфање : сурфањето бара постојана рамнотежа во тврда вода, а непредвидливото

— затворање жени блузи со кратки ракави жени блуза со кратки ракави жени блузи со кратки ракави жени бл�

ДизајнНашите сандали се елегантни и секси модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен ж

?●ПРЕМИУМ ДРВОнаправено одобрено со сертификација за безбедност на детски играчки Таблата за рамнотеж

женски џемпери за работа женски џемпери кардиган лето женски џемпери за зима со патент женски џемпери м

Издржлив и лесен : плочата за пресврт на половината е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМА

———————————————————————————————————————————————————————————————�

Седењето на перницата ве принудува да стоите со добро држење на телото Помогнете да го преобликувате ва

Удобно Jogger Панталони & Јога Целосна Length Size Табела : Големина : SГолемина : Мали : 4UK : 8EU : 34Waist : 5862cm / 22.86"Хип : 10

женска кошула со кратки ракави женски фустани со кратки ракави обични блузи женски кратки ракави црни в

Дискот за рамнотежа помага да се подобри јачината на јадрото, рамнотежата и држењето на телото...

?ДОБАР ТРЕНЕР ЗА ТЕЛО?Кога вежбата за магнетна терапија на стапалото, масирајте ги точките на акупункту�

Идеален исправен тренер за вежбање на биро или опрема за вежбање дома, издржлив пвц без фталат Првиот Кл

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Може да се користи како табла за рамнотежа, фитнес табла, табла за јога, клацкалка...

Scroll