Ново
Чикаго Шапка ЗА Мажи Жени 3Д Везови Гроздобер Град Тато Капи Бејзбол Капа

Чикаго Шапка ЗА Мажи Жени 3Д Везови Гроздобер Град Тато Капи Бејзбол Капа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

100% памук. Гроздобер Чикаго Шапка За Мажи Жени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. Уникатен Дизајн - оваа Капа Од Чикаго има многу убав 3Д вез, измиен стил и претходно закривен визир и структурирани предни панели кои ја одржуваат формата со ниско вклопување на профилот. Премиум Материјал-ткаенината на бејзбол капачето Во Чикаго користи реинженерски влакна дизајнирани да дадат супериорно истегнување и дишење. Навестување на истегнување и памук со меко чувство внесуваат и луксуз и удобност во вашиот ден. Вградени 6 везени дупки за да бидете ладни и суви. Прилагодливо Затворање На Бравата-една големина најмногу одговара, удобно секојдневно вклопување. Користете го практичното метално затворање за да ја вклопите шапката на тато Во Чикаго на вашата глава и обезбедете максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. Унисекс дизајнот го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Останете Безбедни Под сонцето-Носете ја оваа винтиџ бејзбол капа во чикаго за да престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата од штетните УВ зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна капа за време на сите активности на отворено. Широка примена-везење чикаго тато шапка е добра за активности на отворено како пешачење, возење велосипед, риболов, трчање, пешачење, возење велосипед, голф, исто така убаво за присуство на спортски настани, сончање на плажа, езеро и други настани на отворено. За Нашиот Чикаго Шапка : 1. Гроздобер Измиен Стил, лесен и издржлив, одлично одговара За Повеќето Големини на Главата. 2. Апсорпција на пот и сушење на блиц со дупчиња. Ќе ви се допадне материјалот и одлично е за трчање без да ја испотите косата. Го носеше на мали екскурзии овде-онде и ќе ви се допадне како има постава од типот на пот за да спречите потта да ви капе во очите. Верувајте во нашиот материјал и производ. Во споредба со другите капи, тие не ја прават вашата глава премногу жешка. 3. Дополнителни ремени за прилагодување може да се чуваат во метални токи за поубав изглед, далеку од премногу тесни или премногу изгубени и уживајте во совршеното вклопување. 4. Оваа ткаенина што дише супер ја отстранува потта и ја регулира телесната температура за да се чувствувате поладно, посуво и полесно од кога било 5. Неструктуриран флопи и дизајн со низок профил за секојдневен изглед. Гроздобер Чикаго Шапка Идеја : 1. Овие тато капи прават одлична идеја за подарок за вашите пријатели и најблиски! 2. Погоден за спортско трчање, Риболов, Пешачење, Кампување, одете На Патување, Плажа. 3. Гроздобер бејзбол капа погоден за мажи, жени, млади, такер, тато.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Полиестер Увезени Затворање на кука и Јамка 100% Полиестер Официјално лого На Кливленд Браунс извезен�

100% Полиестер Затворање на ушите Миење Раце Само ●Материјал : Оваа Бејзбол Капа Е Изработена Од Мека, Вис

100% синтетички влакна Увезени Двојно затворање На Прстенот Д Машинско Перење Црна Кофа Капи Забавен, сек

100% памук Затворање на бравата 100% чино памук твил Неструктуриран, 6панел, низок профил 3 ⅛ " круна Прилаго�

100% Акрилик Увезени Затворање на кука и Јамка Миење Раце Само Армијата на сад 1Ва Коњаничка Дивизија Бејз

80% Акрилик, 20% Волна Предвремено затворање Висококвалитетно Капаче, Бело Извезено во САД Оригинален Пре�

100% памук Предвремено затворање Не мијте, не сушете, не пеглајте, не избелувајте, не сушете чистете...

Возрасни Една Големина Состојба Подолу Оваа фантастична капа се користи со нормално / лесно носење и и�

100% памук Прилагодливо затворање на куката и јамката ОВИЕ Везени Капачиња Можат ДА Бидат Персонализиран

100% памук Затворање на бравата Јупунг 6245СМНеструктурирана Класична Капа На Тато Барате нешто што ќе ви г

100% памук Затворање на бравата Јупунг 6245СМНеструктурирана Класична Капа На Тато Треба да оставите слика

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Висококвалитетно Капаче, ИЗВЕЗЕНО во САД...

100% Полиестер Увезени Затворање на кука и Јамка Водоотпорен И Дише : атлетска женска капа за сонце израбо

100% Волна Увезени Предвремено затворање Миење Раце Само Официјално Лиценциран Производ Везени Логото Н�

100% Полиестер  Материјал] Хируршкото капаче е изработено од Полиестер Што Дише, кој е лесен и удобен Мек

100% Памучна Мешавина Увезени Оваа Капа За Сонце Изработена од Висококвалитетен Материјал,Капа За Цртан �

100% Полиестер 100% Полиестер Ова Е Капачето Што Ќе Го Носат Исклучиво Играчите На Денот На Драфтот 2012 Годин

Раширете се од елегантни елегантни вибрации до тропска летна забава каде и да одите, земајќи ја празнат�

Памук, Најлон Затворање на врвка Материјаллушпата на бејзбол капата е изработена од 100% памук, а постава�

100% Полиестер Зошто вашата уредна коса станува неуредна кога ја дувате? Извадете ја оваа грижа од вашиот

100% Акрилик Увезени Затворање на копчето Миење Раце Само Бил : 3 инчи 6 панел Структуриран Преден Панел...

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

100% Полиестер Увезени Затворање на бравата Миење Раце Само ГЕЈ ГОРДОСТ : ОВАА Капа За Гордост ФУВА9ПАН За

100% памук Предвремено затворање Миење Раце Само Удобност за вртење на главата Изработено со премиум пиг�

100% Полиестер Бејзбол Капа Бини За мажи Жени затворање Машка Капа За Камионџии Бејзбол капачето има стру

Scroll