Ново
Капа на капакот, лента за лента за капаци за 6-8 кварта за бавен шпорет на плажа Хамилтон, црна 1 парчиња

Капа на капакот, лента за лента за капаци за 6-8 кварта за бавен шпорет на плажа Хамилтон, црна 1 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 416.00

Брави околу капакот, држејќи го на место, за да можете безбедно да го транспортирате вашиот целосен тенџере. Одговара на многу 6, 7 и 8 модели на квартови. Погодно за делови од бавен шпорет Хамилтон. Додаток за замена за 6, 7 или 8 кварта бавни шпорети. Забелешка : Овие нема да работат правилно на шпорети помалку од големината на 6 кварта. Ако вашиот шпорет дојде со еден, тогаш знаете колку се корисни овие работи. Бавниот шпорет на примената слика е шпорет од 7 квартови, и работи одлично на него (шпоретот не е вклучен). Направени за следниве модели : 33160, 33167, 33171, 33172, 33173, 33176, 33177, 33181, 33182, 33463, 33680, 33675 BV, 33690 BV и 33966.

За стоката

Слична стока во категоријата

6кварт дигитален бавен шпорет служи 7+ луѓе Димензии : н : 15.4 "х в : 15.3 " х д : 9.8" Дигиталната контрола на раме�

Гответе во 6 кварта или 2 не статични инсерти : гответе цел оброк во 6 кварта или подгответе 2 помали јадењ�

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е сов�

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери

●ДВА РАЗЛИЧНИ ВКУСОВИ quajis лагер ви овозможува да креирате две одделни јадења или два различни вкусови �

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

【Мора додатоци】 Бавниот лагер за делење на шпорети може да го задржи внатрешниот сад ослободен од оста

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

☺ 【се вклопува за 6 кварта бавни шпорети】 мерки за делење на силиконски бавен шпорет со мерки за мерки �

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

? Ве молиме, измерете ги внатрешните дијаметри на вашиот бавен шпорет пред да купите! ✔ ? ? 【Безбеден сил�

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви р�

Scroll