Ново
Крок-Тенџере Паметен Тенџере 6 Кварт Програмабилен Бавен Шпорет Со Тајмер, Потопла Храна, Четкан Нерѓосувачки Челик

Крок-Тенџере Паметен Тенџере 6 Кварт Програмабилен Бавен Шпорет Со Тајмер, Потопла Храна, Четкан Нерѓосувачки Челик

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

6-кварт дигитален бавен шпорет служи 7+ луѓе. Димензии : н : 15.4 "х в : 15.3 " х д : 9.8". Дигиталната контрола на рамен панел Користи програмабилни поставки за готвење на високо ниво со 4 или 6 часовни селекции и ниско со 8 или 10 часовни избори за погодно готвење околу вашиот распоред. Високи/ниски/топли поставки. Машина за миење садови-безбедна каменина и стаклен капак. Полиран, четкан надворешен нерѓосувачки челик со црни акценти и пластични рачки. Вклучени рецепти. Забелешка : Упатете го упатството за употреба пред употреба. Бавниот Шпорет Со Паметни Тенџериња Е мозокот на семејството На Бавни Шпорети Со Тенџере. Поставете го времето за готвење на високо ниво 4 или 6 часа или на ниско ниво 8 или 10 часа, а потоа Вашиот Бавен Шпорет Со Паметно Тенџере автоматски ќе се префрли на топло поставување кога ќе заврши времето за готвење, зачувувајќи го вкусот на вашиот оброк, така што е подготвен да ужива кога сте. Плус, сервирањето на вашето јадење е без напор. Отстранливата овална каменина од 6 литри обезбедува непречена транзиција од работна површина до маса—не се потребни други јадења.

За стоката

Слична стока во категоријата

●ДВА РАЗЛИЧНИ ВКУСОВИ quajis лагер ви овозможува да креирате две одделни јадења или два различни вкусови �

? Ве молиме, измерете ги внатрешните дијаметри на вашиот бавен шпорет пред да купите! ✔ ? ? 【Безбеден сил�

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

【Мора додатоци】 Бавниот лагер за делење на шпорети може да го задржи внатрешниот сад ослободен од оста

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

Гответе во 6 кварта или 2 не статични инсерти : гответе цел оброк во 6 кварта или подгответе 2 помали јадењ�

☺ 【се вклопува за 6 кварта бавни шпорети】 мерки за делење на силиконски бавен шпорет со мерки за мерки �

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е сов�

Брави околу капакот, држејќи го на место, за да можете безбедно да го транспортирате вашиот целосен тенџ

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви р�

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

Scroll