Ново
[НОВИ] KOOC Еднократна Употреба Бавно Шпорет Облоги И Кеси За Готвење, 1 Пакет, Големи Облоги Тенџере Одговара 4QT 8.5 QT, 13x 21, Свеж Заклучување Печат Дизајн, Погоден За Ова?

[НОВИ] KOOC Еднократна Употреба Бавно Шпорет Облоги И Кеси За Готвење, 1 Пакет, Големи Облоги Тенџере Одговара 4QT 8.5 QT, 13x

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 95.04

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери 13 х 21 инчи за да собере бавни шпорети од 4 до 8,5 литри. [БЕЗБЕДНОСТ] кук бавните облоги за шпорет се отпорни на висока температура (до 375 степени). Таа е направена од сигурен материјал кој не може да се запали. Материјалот без БПА не влијае на исхраната или вкусот на храната. [ПРАКТИЧНО] бавните облоги за шпорет КУОЦ го прават чистењето брзо и лесно! Нема потреба да ја чистите лепливата храна користејќи ги овие облоги, само неколку секунди за да ја зграпчите и фрлите. [ИЗДРЖЛИВ] Заштита на вашите садови со намалување на абењето. Тие исто така ја одржуваат влагата и исхраната на храната за да можете да уживате во поздрав оброк. [ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА] Две големини За различни потреби, редовна големина 11 х 17 инчи за да одговараат на бавни шпорети од 1,5 до 4 литри, големи димензии 13 х 21 инчи за да одговараат на бавни шпорети од 4 до 8,5 литри.

За стоката

Слична стока во категоријата

☺ 【се вклопува за 6 кварта бавни шпорети】 мерки за делење на силиконски бавен шпорет со мерки за мерки �

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

【Мора додатоци】 Бавниот лагер за делење на шпорети може да го задржи внатрешниот сад ослободен од оста

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

? Ве молиме, измерете ги внатрешните дијаметри на вашиот бавен шпорет пред да купите! ✔ ? ? 【Безбеден сил�

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е сов�

Гответе во 6 кварта или 2 не статични инсерти : гответе цел оброк во 6 кварта или подгответе 2 помали јадењ�

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви р�

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Scroll