Ново
Силиконски лагер за лагер, лагер за бавно шпорет, вметнете за вметнување на делител на тенџере со тенџере, протекување, бесплатно БПА, безбедна храна, нелеплива, лес

Силиконски лагер за лагер, лагер за бавно шпорет, вметнете за вметнување на делител на тенџере со тенџере, протекување, бесплатно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е совршено решение за вашите проблеми со бавно готвење. Со својот материјал без БПА, отпорен на топлина до 450 ° F и нелеплива површина. Плус, тоа е ослободено од штетни хемикалии и токсини, осигурувајќи дека вашата храна е безбедна и здрава за јадење. Поставете 6-8 квартални овални садови. Подобрениот дизајн за поздраво готвење】 Нашиот дизајн на внимателна рачка и силиконски материјал отпорен на топлина го олеснуваат извадувањето на вашата храна во секое време, без да се грижите за запалување на рацете. Плус, тоа е ослободено од штетни хемикалии и токсини, осигурувајќи дека вашата храна е безбедна и здрава за јадење. ? Нашиот бавен силиконски лагер за шпорети ви овозможува да готвите два различни оброци одеднаш, заштедувајќи ви вредно време и енергија во кујната. Совршено за забави за игри или која било прилика кога треба да служите вкусни, домашни оброци без проблеми да готвите повеќе јадења. ? 【Лесно за чистење и заштита на бавниот шпорет】 спречува остаток на храна. Машината за миење садови или водата измиена, добро е како ново, што го прави еколошка и економична опција за вашата кујна. Кажете му збогум на чистење и стружење на внатрешноста на вашиот бавен шпорет, бидејќи нашата лагер помага да се заштити од абење и солза. 【【2023 година Креативни подароци за готвење】 Нашиот бавен силиконски лагер за шпорети е менувач на игри за зафатени семејства и ентузијасти за готвење. Неговиот висококвалитетен силиконски материјал и иновативен дизајн ќе го направи готвењето ветре, прави одличен подарок за loversубителите на готвење. 【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е совршено решение за вашите проблеми со бавно готвење. Со својот материјал без БПА, отпорен на топлина до 450 ° F и нелеплива површина. Плус, тоа е ослободено од штетни хемикалии и токсини, осигурувајќи дека вашата храна е безбедна и здрава за јадење. Поставете 6-8 квартални овални садови. Подобрениот дизајн за поздраво готвење】 Нашиот дизајн на внимателна рачка и силиконски материјал отпорен на топлина го олеснуваат извадувањето на вашата храна во секое време, без да се грижите за запалување на рацете. Плус, тоа е ослободено од штетни хемикалии и токсини, осигурувајќи дека вашата храна е безбедна и здрава за јадење. ? Нашиот бавен силиконски лагер за шпорети ви овозможува да готвите два различни оброци одеднаш, заштедувајќи ви вредно време и енергија во кујната. Совршено за забави за игри или која било прилика кога треба да служите вкусни, домашни оброци без проблеми да готвите повеќе јадења. ? 【Лесно за чистење и заштита на бавниот шпорет】 спречува остаток на храна. Машината за миење садови или водата измиена, добро е како ново, што го прави еколошка и економична опција за вашата кујна. Кажете му збогум на чистење и стружење на внатрешноста на вашиот бавен шпорет, бидејќи нашата лагер помага да се заштити од абење и солза. 【【2023 година Креативни подароци за готвење】 Нашиот бавен силиконски лагер за шпорети е менувач на игри за зафатени семејства и ентузијасти за готвење. Неговиот висококвалитетен силиконски материјал и иновативен дизајн ќе го направи готвењето ветре, прави одличен подарок за loversубителите на готвење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви р�

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

Scroll