Ново
Вјаџи Силиконски Бавен Шпорет Делител Вметни-Совршен компатибилен Со Крокпот, Хамилтон Бич, Елита Гурмански, Бела и било кој друг 6,7,8 QT бавен шпорет-Храна-Одделение

Вјаџи Силиконски Бавен Шпорет Делител Вметни-Совршен компатибилен Со Крокпот, Хамилтон Бич, Елита Гурмански, Бела и било кој

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

●ДВА РАЗЛИЧНИ ВКУСОВИ quajis лагер ви овозможува да креирате две одделни јадења или два различни вкусови на истото јадење одеднаш, што го прави совршен за задоволување на потребите или преференциите во исхраната. Направете прилагодливи оброци кои ќе ги задоволат сите на масата. Земете го вашиот Бавен Делител на Шпорет денес и започнете да готвите бура!. €ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ quajis силиконски бавно шпорет облоги се дизајнирани да бидат совршено компатибилни со било 6,7,8 QT БАВНО шпорет на пазарот. Поминете помалку време за готвење и повеќе време уживајќи во вашите оброци со нашата лесна за употреба бавна облога за шпорет. ●ПОДОБРА БАВНА ОБЛОГА за ШПОРЕТ е Направена од премиум, силикон за храна, облогата Вјаџис е совршено решение за вашите проблеми со бавно готвење. Со својот материјал без БПА, отпорен на топлина до 450°F И нелеплива површина, нашата постава обезбедува безбедно, здраво и искуство за готвење без проблеми. ●ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ и ЗАШТИТА на БАВНИОТ ШПОРЕТ quajis lainer спречува остатоци од храна и е машина за миење садови или вода измиена за лесно чистење, што ја прави еколошка и економична опција за вашата кујна. Кажете збогум на чистењето и стружењето на внатрешноста на вашиот бавен шпорет, бидејќи нашата постава помага да се заштити од абење. €ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН}нашиот дизајн на рачката и силиконскиот материјал отпорен на топлина го олеснуваат вадењето на храната во секое време без да се грижите дали ќе ги изгорите рацете. Плус, без штетни хемикалии и токсини, осигурувајќи дека вашата храна е безбедна и здрава за јадење. Quame-CHANGER quajis sloworker силиконски лагер е менувач на играта за зафатени семејства и ентузијасти за готвење. Неговиот висококвалитетен силиконски материјал за храна и иновативниот дизајн ќе го направат готвењето ветре, а истовремено ќе ви заштедат време и пари. Пробајте го денес и уживајте во придобивките од готвењето без стрес!.

За стоката

Слична стока во категоријата

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

Гответе во 6 кварта или 2 не статични инсерти : гответе цел оброк во 6 кварта или подгответе 2 помали јадењ�

? Ве молиме, измерете ги внатрешните дијаметри на вашиот бавен шпорет пред да купите! ✔ ? ? 【Безбеден сил�

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви р�

☺ 【се вклопува за 6 кварта бавни шпорети】 мерки за делење на силиконски бавен шпорет со мерки за мерки �

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е сов�

【Мора додатоци】 Бавниот лагер за делење на шпорети може да го задржи внатрешниот сад ослободен од оста

Scroll