Ново
3 во 1 Поделување на бавен шпорет за еднократно користење за 6QT 7QT Crockpot Divider Вметнете силиконски бавен шпорет делител Вметнување се вклопува во Хамилтон Бич Крок-тенџ

3 во 1 Поделување на бавен шпорет за еднократно користење за 6QT 7QT Crockpot Divider Вметнете силиконски бавен шпорет делител

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви рамномерно секој пат. Белешки : Нашите силиконски бавни шпорети не се погодни за бавен шпорет!. Чистењето по готвењето може да биде кавга, но со нашите облоги, тоа е ветер. Тие се безбедни машини за миење садови и исто така можат лесно да се чистат со рака. 【Пораки за еднократно и БПА бавни облоги за шпорети】 Бавните облоги за шпорети се изработени од силикон од храна, што е издржлив, безбеден и еколошки материјал. Оваа одлика додава разноврсност во вашите опции за готвење, овозможувајќи ви да направите посложени оброци со леснотија. 【Проширете го животот на вашиот сад за готвење и лесен за чистење】 Нашите силиконски бавни облоги за шпорети можат да го заштитат дното на вашиот бавен шпорет од гребнатини и абење, со што ќе го продолжите животот на вашиот сад за готвење. Покрај тоа, тие се отпорни на топлина до 400 ℉, можете да бидете уверени дека тие ќе издржат високи температури и нема да се стопат или искриват за време на готвењето. Тие совршено се вклопуваат во вашиот 6 QT & 7 QT овален бавен шпорет, осигурувајќи дека вашата храна готви рамномерно секој пат. Оваа одлика додава разноврсност во вашите опции за готвење, овозможувајќи ви да направите посложени оброци со леснотија. 【Наменет за погодност】 Секоја лагер е дизајнирана со 2 мали рачки, што го прави кревањето и отстранувањето на лагер од вашиот бавен шпорет лесен и удобен.【3 во 1 Поделување на бавен шпорет за еднократно користење】 Нашиот лагер е дизајниран да се користи како бавен лагер за шпорет или бавен вметнувач за делење на шпорети. Со овие облоги, можете да бидете сигурни дека вашите оброци ќе испаднат совршено зготвени без никаков хаос или стрес. 【Нема хаос и без стрес】 Овие нелепливи и нетоксични бавни шпорети, спречуваат храната да се држи до вашиот бавен шпорет, што го прави чистењето на ветре.

За стоката

Слична стока во категоријата

[СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ] овој пакет содржи 10 бавни облоги за шпорет со големи димензии НА КУК, секоја измери

Интегрирана Сонда За Температура : Следете Ја Температурата На Вашата Храна со Сондата, Минимизирајќи г

Најдолги трајни нелепливи во УСА¹ Симулирана за да одговара на 12 години употреба, оваа прибор за готвењ�

【100% материјал од одделение за храна】 Направен од врвен силиконски силикон со храна, нашиот лагер е сов�

【Мора додатоци】 Бавниот лагер за делење на шпорети може да го задржи внатрешниот сад ослободен од оста

Лесно за чистење : Овој сет на делител на садови за садови е безбеден за миење садови, што го олеснува чис

Пред да готвите со лагер, предлагаме да додадете малку вода во бавниот шпорет за да го направите униформ

☺ 【се вклопува за 6 кварта бавни шпорети】 мерки за делење на силиконски бавен шпорет со мерки за мерки �

Гответе во 6 кварта или 2 не статични инсерти : гответе цел оброк во 6 кварта или подгответе 2 помали јадењ�

Гответе три различни оброци одеднаш : jhxtz 3во1 силиконски бавен шпорети ви овозможуваат да готвите два ра

? Ве молиме, измерете ги внатрешните дијаметри на вашиот бавен шпорет пред да купите! ✔ ? ? 【Безбеден сил�

Севоедно разноврсност Изберете од кафеава и сос од пареа ориз Печете и бавен готвач за да ги занает најм

【1,5 пати дебели силиконски и БПАбез】 бавно готвење облоги обично се изработени од силикон од одделение

Scroll