Ново
Замена на батеријата За Garmin Nuvi 1450 Nuvi 1490T Nuvi 1400 Nuvi 1450T NUVI 1490LMT Nuvi 1490t Proved38bd4251u20

Замена на батеријата За Garmin Nuvi 1450 Nuvi 1490T Nuvi 1400 Nuvi 1450T NUVI 1490LMT Nuvi 1490t Proved38bd4251u20

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Висок Квалитет - нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Спецификации на батеријата-Капацитет : 1250m Ah, WH : 4.63 Wh, Тип : Li-Полимер, Напон : 3.7 V - новиот целосно декодиран чип работи исто како и оригиналот. Димензии : 59.00 x 37.00 x 5.00 mm Weight : 60g / 2.12 мл. Сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : гармин уви 1450 батеријагармин уви 1490т батеријагармин уви 1400 батериигармин уви 1450т батеријагармин уви 1490лмт батеријагармин уви 1490т Про Батерија-Компатибилен Со Батеријата Дел Број : ЕД38БД4251У20-Рохс одобрени за токсични бесплатни.- СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет.Совети Пред Купувањетополнете внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

За стоката

Слична стока во категоријата

CCA 135 A, MCA 193 A, PHCA 365 A Капацитет (10ч) 9ah, C20 9.5ah Димензии (во / мм) L 5.08 (129) W : 3,50 (89) H : 4,49 (114) Тежина 3,00 кг / 6,61б..

1, сите предмети беше тест еден по еден добра работа 2, ние превозот во рок од 48 часа по плаќањето 3, Добра у

Вклучен пакет : 1 x CMOS батерија DBTLAP CMOS RTC батерија компатибилна за Dell Inspiron 910 Mini 9 CMOS BIOS RTC батерија Ново и ов�

Замена на југозападниот дел на bellвончето FF677 батерија Замена за батерии без безжични мрежи на Југозапад

Замена на Sennheiser постави 500 батерија Замена за батериите на слушалките Sennheiser BA151 Количина : 2, гаранција за

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

⚡ детали за батеријата】 Капацитет : 3800m Ah; Тип на батерија : литиумјон; Напон : 25.2 V; Изведете исто како и о�

1 : Спецификации : напон : 3.8 V, капацитет : 2300m Ah, големина : x x mm, тип : liјон, нето тежина : 100.0g 2 Компатибилен с

Замена на Sony BPT24 батерија Замена за батериите без безжични телефони на Sony Гаранција за доживотно време...

Напон : 22,5, Ампеража : 60m Ah, хемија : алкална Ширина : 0,620, висина : 1,980, дијаметар : 0,63 Ексел батерија...

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Компатибилност јамаха 700 ИФМ7ФГ гризли 20072015 ФМ12180 Бригс Стратон Генератор Б4489ГС Шампион Генератор 9000 7000

Побезбедна, повеќе лесна алтернатива на оловокиселина во вашите морски, соларни RV или други апликации з

Замена за Isuzu I350 Година 2006 година Единица по продажба : 10 Замена за Isuzu I350 Година 2006 година Единица по прод

Двојни ПРЕДВОДЕНИ Индикаториполначот На контролорот Noiposi xbox има 4 слотови за полнење Кога пакетите со б�

? ? BT183342 / BT283342 ✓ BT183482 / BT283482 !!! Батериите на АА се совршени за интерматична и малабу соларна градина светл�

Замена за граѓанската година 2014 година Светло на трупот Единица по продажба : 10 Замена за граѓанската го

※ 【Безбедност】 : Користењето батерии со висока стапка на LiIон, користејќи ја најновата технологија, мо�

Електронските оптоварувања се исклучуваат истата батерија како и батеријата на моторот Апликација за �

Замена Повеќенаменски Игри Медиуми Далечински Управувач За Xbox Еден Систем Компатибилен Со Xbox One Систем,

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

Камерон Сино 1100m Ah Замена на батеријата компатибилна со Nintendo DSI, NDSI, NDSIL Тип на производ : LiIon, Волт : 3,7, капа

Тип : AAA*2, замена на оригинална батерија BT183342 BT283342 BT166342 BT266342 BT162342 BT262342 2 SNAAA40 HSX2 Вклучен пакет : 2 пакет X 2.4 V

Никел метал хидрид што ја надополнува батеријата без безжичен телефон 3.6 V 800m Ah Батеријата BT446 е замена з�

(NiMH, 8.4 V, 2200m Ah) Компатибилна батерија за замена од Synergy Digital Направени со висококвалитетни јапонски клетк�

Scroll