Ново
Замена на батеријата За Garmin Nuvi 1450 Nuvi 1490T Nuvi 1400 Nuvi 1450T NUVI 1490LMT Nuvi 1490t Proved38bd4251u20

Замена на батеријата За Garmin Nuvi 1450 Nuvi 1490T Nuvi 1400 Nuvi 1450T NUVI 1490LMT Nuvi 1490t Proved38bd4251u20

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Висок Квалитет - нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Спецификации на батеријата-Капацитет : 1250m Ah, WH : 4.63 Wh, Тип : Li-Полимер, Напон : 3.7 V - новиот целосно декодиран чип работи исто како и оригиналот. Димензии : 59.00 x 37.00 x 5.00 mm Weight : 60g / 2.12 мл. Сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : гармин уви 1450 батеријагармин уви 1490т батеријагармин уви 1400 батериигармин уви 1450т батеријагармин уви 1490лмт батеријагармин уви 1490т Про Батерија-Компатибилен Со Батеријата Дел Број : ЕД38БД4251У20-Рохс одобрени за токсични бесплатни.- СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет.Совети Пред Купувањетополнете внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Параметри на батеријата】 Волти : 7.2 V, капацитет : 700m Ah / 5.04 Wh, тип : NiMH Нето тежина : 99.0g / 3.49oz, Големина : 78

Напон : 3.7 V; Капацитет : 1800m Ah / 6,66 Wh Димензија : 58.06 x 36,20 x 13.02mm Целосно компатибилен со вашиот играч на игри So

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Компатибилност јамаха 700 ИФМ7ФГ гризли 20072015 ФМ12180 Бригс Стратон Генератор Б4489ГС Шампион Генератор 9000 7000

(NiMH, 3.6 V, 600m Ah) Компатибилна батерија за замена од Synergy Digital Направени со висококвалитетни јапонски клетки

Побезбедна, повеќе лесна алтернатива на оловокиселина во вашите морски, соларни RV или други апликации з

Дизајн отпорен на удари;цврст и издржлив;совршена замена за вашата оригинална батерија Капацитет 1800m Ah;

【Совршено заменете ја циркулаторната функција со висок капацитет, совршено заменете ги вашите оригина

Работи Со Xbox Медиа Плеери Компатибилен Со Xbox Модели Xbox Xbox One, Xbox Серија X|S Однапред Програмиранинема потр

2Пакет Уредо батерија, Напон : 7.2 V, Капацитет : 4000m Ah, Тип На Батерија : NiMH2Пакет Neato батерија, Напон : 7.2 V, Кап�

Тип на батерија : ЛиПолимер, Напон : 3.7 V, Капацитет : 4200m Ah, WH : 15.54 Wh Компатибилни Модели : G Pad F 8.0 V490 G Pad F 8.0 V495

Замена на Sony BPT24 батерија Замена за батериите без безжични телефони на Sony Гаранција за доживотно време...

Хемија : ЛиЈонски Напон : 7.4 V Капацитет : 2000m Ah 7.4 V ЛиЈонски Батерии, без мемориски ефект Ефикасно и брзо по

1, сите предмети беше тест еден по еден добра работа 2, ние превозот во рок од 48 часа по плаќањето 3, Добра у

Замена за Isuzu I350 Година 2006 година Единица по продажба : 10 Замена за Isuzu I350 Година 2006 година Единица по прод

Електронските оптоварувања се исклучуваат истата батерија како и батеријата на моторот...

Вклучен пакет : 1 x CMOS батерија DBTLAP CMOS RTC батерија компатибилна за Dell Inspiron 910 Mini 9 CMOS BIOS RTC батерија...

Двојни ПРЕДВОДЕНИ Индикаториполначот На контролорот Noiposi xbox има 4 слотови за полнење...

Scroll