Ново
Ултратех UT-640 6В 4.5 Ах Запечатена Батерија Со Оловна Киселина - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

Ултратех UT-640 6В 4.5 Ах Запечатена Батерија Со Оловна Киселина - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Ова Е Замена На Брендот AJC за Ултратех UT-640 6 V 4.5 Ах Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Напон : 6 V (6 Волти). Капацитет : 4.5 Ах. Терминали : Ф1. Точна оем замена која се вклопува лесно и прецизно. Фабрички активирана, оваа батерија пристигнува целосно запечатена, наполнета и подготвена за акција. Изграден да трае. Висококвалитетни, ниски трошоци за замена на батерии за илјадници уреди. AJC Замена Запечатени Олово Киселина (SLA) AGM Батерии. Милиони батерии се продаваат на глобално ниво. Купете AJC Батерии со доверба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Камерон Сино 1100m Ah Замена на батеријата компатибилна со Nintendo DSI, NDSI, NDSIL Тип на производ : LiIon, Волт : 3,7, капа

Побезбедна, повеќе лесна алтернатива на оловокиселина во вашите морски, соларни RV или други апликации з

Замена на Sennheiser постави 500 батерија Замена за батериите на слушалките Sennheiser BA151 Количина : 2, гаранција за

(NiMH, 3.6 V, 600m Ah) Компатибилна батерија за замена од Synergy Digital Направени со висококвалитетни јапонски клетки

Рекомбинацијата на кислород го намалува загубата на вода и ги уверува перформансите без одржување Пред

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Тип на батерија : NiMH Напон : 7.2 V Капацитет : 2600m Ah, 100% компатибилен со оригиналните капацитети на производ�

⚡ детали за батеријата】 Капацитет : 3800m Ah; Тип на батерија : литиумјон; Напон : 25.2 V; Изведете исто како и о�

Синтетички материјал Увезени 2800m Ah Голем капацитет : Напон : 14.4 V, капацитет : 2800m Ah, тип : лијонска батерија

Тип : AAA*2, замена на оригинална батерија BT183342 BT283342 BT166342 BT266342 BT162342 BT262342 2 SNAAA40 HSX2 Вклучен пакет : 2 пакет X 2.4 V

Замена за граѓанската година 2014 година Светло на трупот Единица по продажба : 10 Замена за граѓанската го

Електронските оптоварувања се исклучуваат истата батерија како и батеријата на моторот...

Работи Со Xbox Медиа Плеери Компатибилен Со Xbox Модели Xbox Xbox One, Xbox Серија X|S Однапред Програмиранинема потр

Компатибилност јамаха 700 ИФМ7ФГ гризли 20072015 ФМ12180 Бригс Стратон Генератор Б4489ГС Шампион Генератор 9000 7000

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Секој систем на батерии бара 1x BMS да биде правилно жичен, Victron Energy BMS се продава одделно Зошто литиумжелез

【Параметри на батеријата】 Волти : 7.2 V, капацитет : 700m Ah / 5.04 Wh, тип : NiMH Нето тежина : 99.0g / 3.49oz, Големина : 78

Замена ЗА НИСАН АЛТИМА ГОДИНА 2013 БАГАЖНИКОТ СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА НИСАН АЛТИМА ГОДИ

Двојни ПРЕДВОДЕНИ Индикаториполначот На контролорот Noiposi xbox има 4 слотови за полнење Кога пакетите со б�

【Совршено заменете ја циркулаторната функција со висок капацитет, совршено заменете ги вашите оригина

Тип на батерија : ЛиПолимер, Напон : 3.7 V, Капацитет : 4200m Ah, WH : 15.54 Wh Компатибилни Модели : G Pad F 8.0 V490 G Pad F 8.0 V495

[Battery Compatible] Replacement Battery for Botvac Connected, Botvac D7, Botvac D7 Connected, Botvac D701, Botvac D701 Connected (945029, Botvac D702, Botvac D703, Botvac D703 Connected (94

Scroll