Ново
PicklePower NEW 7.2V 2600MAH NI-MH Замена на батеријата компатибилна со iRobot Braava 320 321 за Mint 4200 4205 Robot Crelement Robot, Заменете го кодот 4408927 CS-DM6780VX, CSDM6780VX

PicklePower NEW 7.2V 2600MAH NI-MH Замена на батеријата компатибилна со iRobot Braava 320 321 за Mint 4200 4205 Robot Crelement

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

- Тип на батерија : Ni-MH Напон : 7.2 V Капацитет : 2600m Ah, 100% компатибилен со оригиналните капацитети на производителот и полначите. - FCC, CE и ROHS овластен, сите производи минуваат строг процес на инспекција пред испорака на клиенти. - Компатибилен со i Robot Braava 320 321, Mint 4200 4205 Robots Floor Mopping, заменете го кодот : 4408927 CS-DM6780 VX, CSDM6780 VX. Ниту еден ефект на меморија, не може да се наплати или испушти по потреба без губење на капацитетот. - Користете ќелии со висок капацитет за подолг век на траење на батеријата, користејќи високо квалитетни ќелии кои можат да ги спречат преоптоварувањето и пренасочувањето, да ги заштитите карактеристиките на неточен напон, краток спој, внатрешно прегревање. -Ние гарантираме 24-часовна поддршка за е-пошта, 2-годишна бесплатна замена и бесплатна услуга за доживотни услуги на сите батерии за напојување со марината. - Тип на батерија : Ni-MH Напон : 7.2 V Капацитет : 2600m Ah, 100% компатибилен со оригиналните капацитети на производителот и полначите. - FCC, CE и ROHS овластен, сите производи минуваат строг процес на инспекција пред испорака на клиенти. - Компатибилен со i Robot Braava 320 321, Mint 4200 4205 Robots Floor Mopping, заменете го кодот : 4408927 CS-DM6780 VX, CSDM6780 VX. Ниту еден ефект на меморија, не може да се наплати или испушти по потреба без губење на капацитетот. - Користете ќелии со висок капацитет за подолг век на траење на батеријата, користејќи високо квалитетни ќелии кои можат да ги спречат преоптоварувањето и пренасочувањето, да ги заштитите карактеристиките на неточен напон, краток спој, внатрешно прегревање. -Ние гарантираме 24-часовна поддршка за е-пошта, 2-годишна бесплатна замена и бесплатна услуга за доживотни услуги на сите батерии за напојување со марината. Заменете го Дел Бр. 2. Не ја запалувате или пуштија батеријата. 3. Осигурете се да ја наполните батеријата барем еднаш на 3 месеци, бидејќи само-празнењето на батеријата Ni-MH може да доведе до преполн на батеријата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Замена ЗА НИСАН АЛТИМА ГОДИНА 2013 БАГАЖНИКОТ СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА НИСАН АЛТИМА ГОДИ

2Пакет Уредо батерија, Напон : 7.2 V, Капацитет : 4000m Ah, Тип На Батерија : NiMH2Пакет Neato батерија, Напон : 7.2 V, Кап�

Замена Повеќенаменски Игри Медиуми Далечински Управувач За Xbox Еден Систем Компатибилен Со Xbox One Систем,

Тип : NiMH / Капацитет : 700m Ah / Volts : 3.6 V Побрза испорака, димензија : 42,00 x 20,00 x 9,00 mm Тестирано со строг стандард

1 : Спецификации : напон : 3.8 V, капацитет : 2300m Ah, големина : x x mm, тип : liјон, нето тежина : 100.0g 2 Компатибилен с

Двојни ПРЕДВОДЕНИ Индикаториполначот На контролорот Noiposi xbox има 4 слотови за полнење Кога пакетите со б�

Ова вклучува батерија Neptune 12 V7 AHF2 Големина : 5,94 ”2.56” 3,94 ” Нашите батерии запечатени киселини со запечат�

Никел метал хидрид што ја надополнува батеријата без безжичен телефон 3.6 V 800m Ah Батеријата BT446 е замена з�

Компатибилност јамаха 700 ИФМ7ФГ гризли 20072015 ФМ12180 Бригс Стратон Генератор Б4489ГС Шампион Генератор 9000 7000

Работи Со Xbox Медиа Плеери Компатибилен Со Xbox Модели Xbox Xbox One, Xbox Серија X|S Однапред Програмиранинема потр

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

Замена за граѓанската година 2014 година Светло на трупот Единица по продажба : 10 Замена за граѓанската го

Електронските оптоварувања се исклучуваат истата батерија како и батеријата на моторот Апликација за �

€Полнач со 4 Парчиња Xbox Батерија На Полнење Пакет Xbox Еден контролор батерија пакет може да се полни до 100

Таблата со алатки за услуги на батерии „Steelman“ ги држи потребните алатки за инсталација на батерии...

Замена на Sennheiser постави 500 батерија Замена за батериите на слушалките Sennheiser BA151 Количина : 2, гаранција за

Дизајн отпорен на удари;цврст и издржлив;совршена замена за вашата оригинална батерија Капацитет 1800m Ah;

?●Вклучен е пакет 1 x fnbZ181 Li Заменска Батерија + 1 x клип За Ремен, фабрички спакуван и 100% Нов, никогаш не бил

【Совршено заменете ја циркулаторната функција со висок капацитет, совршено заменете ги вашите оригина

Scroll