Ново
Бар Акции, алуминиум, 6063, 3/8 х3/4 во, 8 стапки

Бар Акции, алуминиум, 6063, 3/8 х3/4 во, 8 стапки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1513.60

Цена За : Секој Стандард : ASTMB221 Темперамент : T52 Финиш : Должина На Мелница : 96" Материјал : Алуминиумска Ставка : Правоаголна Лента Толеранција На Должина На Залиха : +/-1.000" Типична Јачина на Принос (PSI) : 21, 000 Тип : Отпорна На Корозија Типична Цврстина на Истегнување (PSI) : 27000 Тип На Легура : 6063 Скала На Цврстина : Бхн Типична Цврстина : 60 Ширина Толеранција : +/-0.010". Толеранција на дебелина : +/-0.008 "Дебелина : 0.375" Ширина : 3/4 " Земја На Потекло( предмет на промена) : Сад. 'Правоаголна Лента, Отпорна На Корозија, Алуминиум, Легура Тип 6063, Дебелина 3/8", Ширина 3/4", Должина 8 стапки., Мелница Заврши, T52 Темперамент, Толеранција На Дебелина +/-0.008", Толеранција На Ширина +/-0.010", Толеранција На Должина +/-1.000", Типична Цврстина На Истегнување (PSI) 27, 000, Јачина На Принос Типика (PSI) 21, 000, Типична Цврстина 60, Скала На Цврстина BHN, Стандарди ASTMB221 '.

За стоката

Слична стока во категоријата

Природен Сапун Бар Безбеден И смирувачки за чувствителна кожа Сапунот За Тело Прави кожата да се чувств

Изработени од квалитетна мека пластика Пакет карактеристики гори асортиман на обликувани пластични чо

Мазна завршница Делрин материјал Боја : Бела Мерки на лентата со должина од 1 „ширина од 13 / 4“ дебела Абе

Подлогата за мрена Nealfit е изработена од надградена и задебелена гумена пена со висока густина, дебела до

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 11 / 4 "; толеран�

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; толеранц

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична...

Облик : Бар; Материјал : HDPE; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 16 "; толеранција на дебе

Оксфордска ткаенина, ППЦ, сунѓер Фитнес обвивка Лесна за инсталирање, подлогата нема или да се тркала од

Нашата подлога за мрена не се превртува преку решетките за време на тренинзите или сте на машина за скво

Облик : Бар; Материјал : ptfe; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; толеранција на дебе�

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ тип 1; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 2 "; толеранција н�

Облик : Бар; Материјал : HDPE; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 16 "; толеранција на дебе

Висока јачина, лесно заварена или обработена Тип на материјал : 6061 алуминиум за општа намена...

Исчистете Го : овој сапун за тело за пилинг за мажи помага да се избрише сувоста за мазна, чиста кожа...

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 21 / 2 "; толеран�

1 / 8 "дебела x 11 / 2" широк x 24 "долг 6061 алуминиум направен во САД Може да се користи за уметност хоби занает�

Powerlifting Barbell без камшик Бар Мјлинир е направен да носи максимален товар на тежина од 1800 фунти Нема да се н

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 2 "; толер

Скамосјато Усвоен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив и долготраен за употреба...

Scroll