Ново
Орев Лента За Коса Картичка Имитација Кристално Гроздобер Глава Дами Коса Бенд

Орев Лента За Коса Картичка Имитација Кристално Гроздобер Глава Дами Коса Бенд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1771.52

Рачно полиран, третман за полирање, нежен и издржлив со класа. Едноставна геометриска форма, со имитација кристално исклучителна и сјајна. Употребата НА 3д врежан во прилог на процесот на резба, убавината на светлината и деликатна, носат удобно и убав изглед. Користејќи ја популарната геометриска ретро форма, имитација на бисерно разубавување, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода, обидувајќи се да се разбудите длабоко во свежиот и невообичаен темперамент. Секој додаток е направен со духот на занаетчијата, заштитувајќи ја косата додека ја игра улогата на анти-лизгачка коса против кука и мека и удобна без притисок. Рачно полиран, третман за полирање, нежен и издржлив со класа. Едноставна геометриска форма, со имитација кристално исклучителна и сјајна. Употребата НА 3д врежан во прилог на процесот на резба, убавината на светлината и деликатна, носат удобно и убав изглед. Користејќи ја популарната геометриска ретро форма, имитација на бисерно разубавување, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода, обидувајќи се да се разбудите длабоко во свежиот и невообичаен темперамент. Секој додаток е направен со духот на занаетчијата, заштитувајќи ја косата додека ја игра улогата на анти-лизгачка коса против кука и мека и удобна без притисок. Рачно полиран, полиран третман, нежен и издржлив со класа едноставна геометриска форма, со имитација на кристално извонредна и сјајна употреба НА 3д врежана покрај процесот на резба, убавината на светлината и нежна, носете удобно и убаво изглед.Користејќи ја популарната геометриска ретро форма, имитација на бисерно разубавување, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода, обидувајќи се да се разбудите длабоко во свежиот и невообичаен темперамент.Секој додаток е направен со духот на занаетчијата, заштитувајќи ја косата додека ја игра улогата на анти-лизгачка коса против кука и мека и удобна без притисок.Големина : како што е прикажаноматеријал : пакетот со легури вклучува : лента за коса * 1 (не вклучува други демо предмети)Топли совети.1. Поради разликите во екранот, сликата може да не ја одразува вистинската боја.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,1-0,3 см грешка да преовладува во натура.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЦЕЛОДНЕВНО НОСЕЊЕ оваа шнола ја држи косата на место и е исклучително удобна МОДЕН НАПРЕД ДИЗАЈНтоа мо�

Рачно изработени шарени лакови за коса од еднорог клипови за мали девојчиња, еколошка блескава кожа од �

На традиционалната Индиска свадба, невестата носи раскошно, убаво парче накит познато како "Хат Пања"...

Вистинска Аква, Морско Стакло и Зелено Морско Стакло Сребрена Француска Барета Рачно изработено Со Рач�

Овие Девојки Дрски Шарки За Коса Се идеални за деца, дури и ако имаат тенка коса Баретите се направени од

Дизајниран Да Ја Одржува Косата На Место И Надвор Од Вашето Лице Различни Бои Одат Со Многу Тимови...

Коса Барети Големина : 10 см / 3,9 инчи Француски клип затворач : 8 см / 3,14 инчи Пакет : 1x Коса Барет...

Боја : крем, Големина : со клип Тип на ставка : Облека за Глава Стил : Мода Тип на шема : Цврст Тип : Ленти За �

Тип на ставка : Облека за Глава Стил : Мода Име на одделот : Деца Материјал : памук Тип : Шноли Тип на ставка

Свежа форма, процес на капење масло, тродимензионални свежи цвеќиња од гарденија, софистициран процес н

Овие барети од кристал изгледаат гламурозно со светкави кристали што можете да ги носите за прилики за �

Рачно изработени Во Франција Цврста пластична тиге буле затворач Одлично за стилизирање на фина, тенка

Scroll