Ново
Среќен Ден На Мајката Банер, Најдобра Мајка Некогаш Банер, Злато Сјајот Денот На Мајката Партија Украси, Мајка Роденден Денот На Мајката Венец Фото Реквизити

Среќен Ден На Мајката Банер, Најдобра Мајка Некогаш Банер, Злато Сјајот Денот На Мајката Партија Украси, Мајка Роденден Денот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛ : еко-Пријателска хартија. ПАКЕТ : Златен сјај среќен банер за денот на мајката со јаже за закачување. САМОСТОЈНО (Нанижете Го Сами) : банерот ќе дојде со букви што Имаат Претходно исечени дупки за да го нанижат банерот. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : прецизно дизајнирани рачно, се погриживме нашите банери за денот на курзивната мајка да бидат супер слатки и единствени. Совршено за забавата за денот на вашата мајка и ќе ја издвои и прославата на роденденот/денот на мајката на вашата мајка! Можете лесно да ги додадете во мантили, банисти, прозорци, пустински маси, па дури и да ги користите како позадина на фотографијата. Висококвалитетен производ Од Брендот "Јохамц", ако мислите дека имате прашања за квалитет,ве молиме кажете ни, 100% враќање на парите!. Овој банер е совршен за додавање на забава за денот на мајката. Ќе добиете еден златен блесок банер за денот на мајката. Сите транспаренти за сјај се направени со врвна залиха на сјајни картички и координативна лента за лесно закачување. Поради сите банери се рачно изработени. Буквите на банерот се високи 4-7 инчи. Банерот е направен од премиум светкаво сјајна картичка, а задниот дел е бел.

За стоката

Слична стока во категоријата

❤ Вклучен пакет : збир на банери за роденденски теми во бејзбол (среќен роденден+4 бејзбол), кабел од 9,8 'с�

Донесете ја магијата на Велигден во вашиот дом : Декорирајте го вашиот дом или забавно место со овие сим�

Пакетот вклучува 1 добредојдовте на превртениот банер, 1 топер за среќна роденденска торта и 18 парчиња б�

Боја : Неутрален принт со розови срца на рустикален бурлап Материјал : 100% бура Претходно собрани : Прилаг

Што ќе добиете : 1 парчиња Розово Злато Блескавата Невеста да Биде банер, Блескавиот материјал додава чу�

Банерот е изработен од цврст материјал од филц, не е лесен за паѓање, носење и без чуден мирис, доволно из

⚜ Дополнително додавање : Дали сакате уникатно, го добивме банер за бебиња за вашата забава за туширање

☘●Совршени Украси За Денот На Свети Патриквенецот со азбука е најдобриот избор за создавање среќна и т

Двострано Банирање Банер Венец За Хавајски Плажа Тематските Свадба Роденден Декорација Во комплет има

Идеален Комплет За Хипи Боемски Банери : пакетот содржи 2 парчиња банери за фотографии од првиот роденде

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 писмо роденден банер10 1 / 2 'х 10" ЏАМБО ДИЗАЈН : Завршете го роденденот со овој банер на

Карактеристики : Лесен за склопување : среќната декорација на банерот за дипломирање и помпоните од хар�

ХАРТИЈА БАНТИНГ венец Совршен За вашата специјална забава, особено за прослава назад во училиште Исто т

?[Супер Вредност Во собата] : нашите аниме мајмун тематските партија украси вклучуваат : роденден банер*1,

Памук ?●ДЕТЕТО на ТРКАЧКАТА ПАТЕКА со долга и живописна тркачка култура не е изненадувачки да се видат

Материјал : полиестер оксфорд ткаенина Рустикален, издржлив и еднократно Големина : ширинадолжина5 стап

Пакетот вклучува : ХОЛОГРАФСКИ СРЕЌЕН РОДЕНДЕН! Вкупно 13 писма да се состои среќен роденден банер...

Scroll