Ново
Сојузнички Месинг RW - 33/18 Ретро Бран 18 Инчен Стаклена Полица, Сатен Хром

Сојузнички Месинг RW - 33/18 Ретро Бран 18 Инчен Стаклена Полица, Сатен Хром

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Месинг. Направено во НАС. Направено со 1/4-во дебело стакло за безбедност и цврстина. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стаклена димензија 18-во х 5-ин. Достапно во различни дизајнерски завршетоци. Обезбеден е ограничен животен век. Месинг. Направено во НАС. Направено со 1/4-во дебело стакло за безбедност и цврстина. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стаклена димензија 18-во х 5-ин. Достапно во различни дизајнерски завршетоци. Обезбеден е ограничен животен век. Опис На производот Додадете блесок на стил на вашиот декор со оваа декоративна стаклена полица Полицата Може да се користи насекаде во домот за одличен простор За складирање На Вашите производи Стаклото е дебело 1/4 Инчи и целиот хардвер е изработен од цврст месинг и завршен со најквалитетни материјали за да се обезбеди живот на убавина од Производителот всушност, секој би сакал да украси бања и тоа добива најмала количина на фокус на украсување. Оваа Стаклена Полица е одличен начин многу добро да ги прикажете вашите производи во вашата галерија, простории и бања со двете цврсти месинг раце. Ние сме чекор понапред во производството на ексклузивна колекција стаклени полици. Ние даваме топло добредојде на клиентот од целиот свет. Колекцијата На Ретро Бранови, исто така, ја повторува моќта за престој на некои елементи за дизајн од 20 век. Иако нема да видите ништо диско или психоделично, ќе видите слични детали за меурчиња на разни влечења, стебла и раце низ оваа колекција. Другата карактеристика на колекцијата се неколку концентрични кругови на хардверски плочи (добро, вид на психоделичен) и се одликува со навистина необични дизајни на неговиот држач за тамблер/четка за заби и држач за садови за сапун (обезбедено е сапунско јадење). Ги дели истите стеги како Ретро Точка за своите стаклени полици. Бидете сигурни да го видите држачот за пешкир со четири вртливи краци и огледалото за бричење/шминка поставено на ѕид.

За стоката

Слична стока во категоријата

Организатор За Заштеда на простор : Оваа Одлична Единица за Складирање Го Максимизира Просторот во Бања

Полици За Дисплеј За осакатување : Изработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачки челик гаранти�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Кристалните акценти додаваат елегантен допир...

5 странични агол жица кошница 11 / 4" длабоко Цврста месинг конструкција Бренд : Делтана 5 странични агол жи

Бања Козметички Шупливи Полица За Домаќинство Складирање со 2 парчиња Скриени Куки Вшмукување Штанд Ор�

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој е

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Направено со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг матер�

Направено со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг матер�

Тип : пешкир бар, бања решетката, полица Материјал : месинг, број на слоеви : еден начин + една прачка Стил :

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Антички Бакар, црвеникав земјен метален тон со топли акценти на патина 5 инчен х 22 инчен х 3 / 8 Инчен Дебел

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

●Материјал : стаклената рамка е изработена од нерѓосувачки челик, антикорозивна, анти ' рѓа и долг работ

Материјал : Простор Алуминиум Површинска Технологија : Анодна Оксидација Применливи сценарија : Бања / Т

●Решетката за бања е дизајнирана да собере широк спектар на предмети за да го направи вашиот дом поорга

Направено со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг матер�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Scroll