Ново
JC Wings F-14A Alicat Исламска Република Иран Воздухопловна, тактичка борбена база 8 1/72 Авион за модел на авион

JC Wings F-14A Alicat Исламска Република Иран Воздухопловна, тактичка борбена база 8 1/72 Авион за модел на авион

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

1 : 72 Скала историски авиони. Должина : 10,24 инчи. Спан на крилјата : 10,63 инчи. Детално метално тело и пластика. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Ново со скала на пакети? 1/72 готов модел, подготвен да биде прикажан материјал : метал и пластика во детали Големина : Должина : 26 см. Спан на крилјата : 27 см. ? Должина : 10,24 инчи. Спан на крилјата : 10,63 инчи. ) Ве молиме имајте во предвид : Овој авион не доаѓа со штанд првично. Ова не е играчка за деца. Погодно само за возраст од 14+ години.

За стоката

Слична стока во категоријата

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Скала : 1 / 48 Авион со рачно изработен модел на смола Доаѓа со основен штанд подготвен за прикажување...

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 4,1 ширина : 2.54 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

Најдобар подарок за вашите деца или пријатели Карактеристики на спецификациите : точна матрица, деталн�

1 : 32 Скала Историска амбуланта Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски Предсобраниот мо

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 11,45 инчи во должина? 8

Моделите за минијатури за летање се произведуваат во пластика со висок сјај што точно обоени и професио

Рачно Изработени Печка Сушени Махагони Модел Американскиот Воен Авијатичар Поседуваше Мал Бизнис...

Hat Industrie Napoleonic Brunswick Avantgarde пешадија Содржи 48 необјавени бројки, скала од 1 : 72 Комплет за пластичен модел б�

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,15 ширина : 9.42 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Авион за извидување на У2, сериски број : U2, кодно име / прекар : Змеј Лејди, Превод : Лејди iaиалонг, попозна�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет VF33 Starfighters Squadron Patchшијте на авијатичари!

1 : 72 Скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 13.03 Ширина : 12.63 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, п

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 13,77 ширина : 11.63 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, п

Прочистувачи на воздухот Purivortex H13 TRUE HEPA AIR FILTER : Апсорбираат 99,97% од честичките од 0,3 микрони во големина, к

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Колекционерот Патникот Ентузијасти на авионите Авантуристи Пилотот Можеби ти : ) Моделите се многу дета

ЛЕР LED светлата ќе бидат осветлени кога ќе направите некој глас или ќе го допрете, многу шармантно, и авт�

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,92 ширина : 6,42 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 8.19 Ширина : 6.63 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

Запознајте ја вашата страст кон колекционерските производи за авијација Додадете во вашата колекција �

Воведување : Мекдонел Даглас Ф4 Фантом Втори е тандем со две седишта, близнаци, мотор, сите временски усл�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Сосема нов и високо квалитетен модел на авион Моделот на авиони ја исполнува вашата страст за колекцион

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 7,67 инчи во должина? 4,

А10 ГРОМ II е многу погоден за операции на мала надморска височина Може ефикасно да го инхибира нападот на

Scroll