Ново
Десоноцидо Хат 8008 - Наполеонски Брауншвејгер Авантгард

Десоноцидо Хат 8008 - Наполеонски Брауншвејгер Авантгард

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Hat Industrie Napoleonic Brunswick Avantgarde пешадија. Содржи 48 необјавени бројки, скала од 1 : 72. Комплет за пластичен модел бара склопување и сликарство. Лепак, боја и решенија не се вклучени. Комплет број 8008. 1/72 Скала Неизвршен од Хат Наполеонски кафеав швајцарски авант гарда фигура.

За стоката

Слична стока во категоријата

Моделите за минијатури за летање се произведуваат во пластика со висок сјај што точно обоени и професио

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 8.19 Ширина : 6.63 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

1 : 72 Скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол�

Колекционерот Патникот Ентузијасти на авионите Авантуристи Пилотот Можеби ти : ) Моделите се многу дета

Прочистувачи на воздухот Purivortex H13 TRUE HEPA AIR FILTER : Апсорбираат 99,97% од честичките од 0,3 микрони во големина, к

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Моделите се прават со висококвалитетен метал со умирање, а некои делови се направени со трајна пластика

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 4,1 ширина : 2.54 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

1 : 72 Скала историски авиони Должина : 10,24 инчи Спан на крилјата : 10,63 инчи Детално метално тело и пластика..

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : Ширина : Материјал : DIECAST Претходно составен модел, �

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 5.07 Ширина : 3.51 Материјал : DIECAST Претходно составен м�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 13,78 ширина : 12.57 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, п

Рачно изработена печка сушен модел на махагони Американскиот воен авијатичар во сопственост на мал биз

Големо лого на Боинг лоцирано во близина на носот на авионот Иконски лого 7779 лоцирано на опашката...

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите "Опи

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,15 ширина : 9.42 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

1 : 200 скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол

Најдобар подарок за вашите деца или пријатели Карактеристики на спецификациите : точна матрица, деталн�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет VF33 Starfighters Squadron Patchшијте на авијатичари!

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 9.06 Ширина : 3.48 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет USS Essex Gator LHD2 PatchШие на морнари! Уживајте

Трупот на авионот е структурно силен и ригиден, осигурувајќи се дека ја задржува својата форма со текот

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите...

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Scroll