Ново
Модели на авиони 20 см за Германија Air Lufthansa Airbus A380 A380 Airlines Airpane Model Die Cast Airplane Model со графички приказ на тркала

Модели на авиони 20 см за Германија Air Lufthansa Airbus A380 A380 Airlines Airpane Model Die Cast Airplane Model со графички

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1032.80

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата. Имаме свои идеи во дизајнот на авиони. Моторот е реален, детален и функционален. Децата можат да играат на различни начини. Изработката е исклучителна и забавна. Можеме да го истражиме непознатото на различни начини на модели на авиони. Моделот е изработен од висококвалитетна легура за умирање за да ги исполни барањата на повеќе колекционери, моделот на авиони доаѓа со пластична заграда за да го постави моделот на авиокомпанијата на заградата за подобро да ја цениме состојбата на полетување на авионите. Може да се користи како канцеларија, дома или продавница за украсување, тоа е одличен деловен подарок, подарок за роденден, подарок за празници, овој авион има многу детали како автентична целина многу текстурирана, погодна за екранот за собирање и подароци. Став за услугата : Ние сме збирка продавачи со најразлични модели, различни спецификации на модели, можат да ви овозможат да влезете во друг модел прекрасен свет, ако сте iousубопитни за нашите производи или имате прашања, ве молиме контактирајте со нас навремено, Имаме 24-часовна ексклузивна услуга, за да ви донесеме различно искуство за купување. Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата. Имаме свои идеи во дизајнот на авиони. Моторот е реален, детален и функционален. Децата можат да играат на различни начини. Изработката е исклучителна и забавна. Можеме да го истражиме непознатото на различни начини на модели на авиони. Моделот е изработен од висококвалитетна легура за умирање за да ги исполни барањата на повеќе колекционери, моделот на авиони доаѓа со пластична заграда за да го постави моделот на авиокомпанијата на заградата за подобро да ја цениме состојбата на полетување на авионите. Може да се користи како канцеларија, дома или продавница за украсување, тоа е одличен деловен подарок, подарок за роденден, подарок за празници, овој авион има многу детали како автентична целина многу текстурирана, погодна за екранот за собирање и подароци. Став за услугата : Ние сме збирка продавачи со најразлични модели, различни спецификации на модели, можат да ви овозможат да влезете во друг модел прекрасен свет, ако сте iousубопитни за нашите производи или имате прашања, ве молиме контактирајте со нас навремено, Имаме 24-часовна ексклузивна услуга, за да ви донесеме различно искуство за купување. Exquisite flat ornament collection ornament artwork Product Beschrijving1) Type : Vliegtuig Model2) materiaal : Legering body /Plastic Supp Ort3) maat (juiste) : 18*20cm4) staat : nieuw5) kom met de plastic ondersteuning6) Hoge uitvoerbaarheid, kan het worden gebruikt als home Декор, Зет Хет Оп Хет Биро, Toevoegen Genoegen OM UW Dage Lijkse Leven.7) DIT VLIEGTUIG MODEL MINIATUREN DE VLIEGTUIG. Een Beste Cadeau voor uw Kinderen of Vrienden.

За стоката

Слична стока во категоријата

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Големо лого на Боинг лоцирано во близина на носот на авионот Иконски лого 7779 лоцирано на опашката...

1 : 32 Скала Историска амбуланта Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски...

Високо собирачки Вестленд Рис има.2 Северна Ирска 1 : 72 Скала пластичен модел Целосно собрани и насликан�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите...

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,92 ширина : 6,42 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 7,67 инчи во должина? 4,

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 11,45 инчи во должина? 8

ЛЕР LED светлата ќе бидат осветлени кога ќе направите некој глас или ќе го допрете, многу шармантно, и авт�

Трупот на авионот е структурно силен и ригиден, осигурувајќи се дека ја задржува својата форма со текот

1 : 72 Скала Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски Историски авион Предсобраниот модел,

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет USS Essex Gator LHD2 PatchШие на морнари! Уживајте

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

А10 ГРОМ II е многу погоден за операции на мала надморска височина Може ефикасно да го инхибира нападот на

Моделите се прават со висококвалитетен метал со умирање, а некои делови се направени со трајна пластика

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 9.06 Ширина : 3.48 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

1 : 200 скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол

Рачно изработена печка сушен модел на махагони Американскиот воен авијатичар во сопственост на мал биз

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите...

Најдобар подарок за вашите деца или пријатели Карактеристики на спецификациите : точна матрица, деталн�

Висок квалитет Хм 365 ескадрила Пластична поддршка од 4 ″ без кука и јамка ескадрила на HMM 365 4 ″ инчи Без к�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Scroll