Ново
Century Wings F-14a Tomcat US Navy VF-126 BANDITS NFWS 30 1995 NAS Miramar Limited Edition 1/72 Diecast Aircraft претходно изграден модел

Century Wings F-14a Tomcat US Navy VF-126 BANDITS NFWS 30 1995 NAS Miramar Limited Edition 1/72 Diecast Aircraft претходно изграден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/72 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Ова не е играчка за деца. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката. Ви благодарам.

За стоката

Слична стока во категоријата

Воведување : Мекдонел Даглас Ф4 Фантом Втори е тандем со две седишта, близнаци, мотор, сите временски усл�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите...

1 : 32 Скала Историска амбуланта Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски...

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 7,67 инчи во должина? 4,

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет VF33 Starfighters Squadron Patchшијте на авијатичари!

1 : 72 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски 11,45 инчи во должина? 8

Прочистувачи на воздухот Purivortex H13 TRUE HEPA AIR FILTER : Апсорбираат 99,97% од честичките од 0,3 микрони во големина, к

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Висината на пакетот на производот е 2,0 "ч Должината на пакетот

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет Американски ветеран во сопственост на

Scroll