Ново
Зимска топла топла памучна перница за мажите во Лиуз, дишејќи зашеметување на екипажот за велосипедизам за велосипедизам)

Зимска топла топла памучна перница за мажите во Лиуз, дишејќи зашеметување на екипажот за велосипедизам за велосипедизам)

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Големина : L (мажи 6,5-САД 9,5) XL (мажи 9,5-12,5 САД). Материјал : 80% памук + 17% полиамид влакна + 3% спандекс. Пријавете се на Сезона : Зима. Функција : Дишење, невидлива, дезодоранс, силика гел против лизгање. Грижа за облека : Машината за перење, достапна за чистење со рака. Големина : L (мажи 6,5-САД 9,5) XL (мажи 9,5-12,5 САД). Материјал : 80% памук + 17% полиамид влакна + 3% спандекс. Пријавете се на Сезона : Зима. Функција : Дишење, невидлива, дезодоранс, силика гел против лизгање. Грижа за облека : Машината за перење, достапна за чистење со рака. Име : Машки за пешачење за отворено Socksstyle : Обичен, удобно.Сиза : L (мажи 6,5-САД 9,5) XL (мажи 9,5-12,5 САД) .Материјал : 80% памук + 17% полиамид влакна + 3% спандекс на сезоната : зима. Функција : Дишење, невидлива, дезодоранс, анти-лизгање силика гел.Гармент грижа : Машината за перење, достапна за расчистување на рака. Пакуван вклучен : 3/5 парови мажи Socksnote : Ве молиме, дозволете грешка од 1-2cm поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Функција : Апсорпција на пот, брзо сушење, висока еластичност.

За стоката

Слична стока во категоријата

Памук Повлечете го затворањето Машинско миење Нелизгање, двострана шема на шара Покриеност со шара од 36

Рачно перење Карактеристики : Мешаните Волнени Чорапи Се Меки, Издржливи, Дишат, Фитил И Мирис Не Предиз�

памук, силикон Увезени Само миење на рацете Изобилно за носење : ќе добиете 12 пара долги јога чорапи во 6 �

Полиестер, Памук, Најлон Увезени Машинско Перење Полиестер, Памук, Најлон Увезени Машинско Перење...

Брзото дејство за прицврстување ја повлекува влагата од кожата, така што нема повеќе испотени, смрдливи

70% памук, 28% најлон, 1% спандекс, 1% други влакна Повлечете го затворањето Машинско миење Двојно сува техно�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

87% Полиамид, 13% Еластан Увезени Машинско Перење ЦЕП Орто+ Ахил Поддржува Кратки Чорапи користете паметни

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 98% полиестер, 2% еластан...

најлон, спандекс Само миење на рацете Пакет, вклучувајќи : ќе добиете 2 пара лесно на чорапи за компресиј�

87% полиамид, 13% еластан Увезени Машинско миење CEP Ortho+ Ахил поддржува кратки чорапи Користете влошки за пе

памук Земја како етикетирана И помек, удобно за носење Апсорбирање на ткаенина, добра вентилација и брз�

93% Полипропилен / 6% Најлон / 1% Спандекс Произведено во САД и Увезено Машинско Перење ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА РА

62% Памук, 36% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Меки влакна што ја от

75% памук, 22% полиестер и 3% спандекс Среден : Големина на чевли 7,51 (47 години); Голем : Големина на чевли 1,57,5 (71

50% најлон, 25% полиестер Cool Max, 21% (мерино) волна, 4% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење.

Еластична Произведено во САД Машинско Перење ПЛАТЕТЕ ЗА 5 И ДОБИЈТЕ го 6тиот БЕСПЛАТНО НАПРАВЕН ВО САД : �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

98% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Машинско Перење Секоја кутија содржи 3 пара Енергија Секојдневни Чорап�

100% полиестер Увезени Затворање на ременот Машинско миење Уа бура технологија ја одвраќа водата без да ж

Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Детските кошаркарски чорапи се изработени о

74% памук, 24% најлон, 1% полиестер, 1% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Големина на �

Scroll