Ново
Лосја куте чорапи за жени со големина 6-9 екипаж за подигање долги чорапи женски чорапи и хосиери слатки

Лосја куте чорапи за жени со големина 6-9 екипаж за подигање долги чорапи женски чорапи и хосиери слатки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

Памук, спандекс, полиестер. Машинско миење. Удобно : Нашите чорапи за жени се направени со премија памук за тенка, мека и дише абење. Костума за сите прилики - чорапите на глуждот се совршени за работа, обични прилики, одење, трчање и други активности на отворено. Големина 5-9-Нашите женски чорапи се погодни за жени со големина на чевли со 5-9. Карактеристики - Различни опции во боја, нашите чорапи со екипаж можат да бидат подароци за пријатели, влага за влага, без мирис, мек допир и издржлив. Гаранција за задоволство - само контактирајте не ако имате проблем. Willе ве вратиме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да ги направиме работите како што треба!. Памук, спандекс, полиестер. Машинско миење. Удобно : Нашите чорапи за жени се направени со премија памук за тенка, мека и дише абење. Костума за сите прилики - чорапите на глуждот се совршени за работа, обични прилики, одење, трчање и други активности на отворено. Големина 5-9-Нашите женски чорапи се погодни за жени со големина на чевли со 5-9. Карактеристики - Различни опции во боја, нашите чорапи со екипаж можат да бидат подароци за пријатели, влага за влага, без мирис, мек допир и издржлив. Гаранција за задоволство - само контактирајте не ако имате проблем. Willе ве вратиме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да ги направиме работите како што треба!.

За стоката

Слична стока во категоријата

87% полиамид, 13% еластан Увезени Машинско миење CEP Ortho+ Ахил поддржува кратки чорапи Користете влошки за пе

Големина : L (мажи 6,5САД 9,5) XL (мажи 9,512,5 САД) Материјал : 80% памук + 17% полиамид влакна + 3% спандекс Пријавете с

90% Акрилик, 8% Полиестер, 1% Спандекс, 1% Други Влакна Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Брус

44% Памук / 1% Најлон / 45% Полиестер / 1% Спандекс / 9% Вискоза Произведено во САД или Увезено Повлечете го затв�

Врвен и среден пар : 63% полиестер, 18% мерино волна, 17% најлон, 2% спандекс задниот пар : 82% полиестер, 11% најло�

60% памук, 21% најлон, 17% полиестер, 2% еластан Произведено во САД и Увезено нема затворање затворање Миење Р�

62% Памук, 36% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Меки влакна што ја от

98% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Машинско Перење Секоја кутија содржи 3 пара Енергија Секојдневни Чорап�

87% Полиамид, 13% Еластан Увезени Машинско Перење ЦЕП Орто+ Ахил Поддржува Кратки Чорапи користете паметни

Памук.进口 Машинско миење Не содржи штетни материи, ги задржува нозете суви, удобни, дишење и висококвали

Брзото дејство за прицврстување ја повлекува влагата од кожата, така што нема повеќе испотени, смрдливи

10% спандекс Повлечете го затворањето Машинско миење Супериорна мекост и удобност што помага да се елими

98% Памук, 2% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Удобен Материјал : Изработени со 98

85% Најлон ; 10% Полиестер ; 5% Бакарни Влакна Увезени БАКАРНИ КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ8 пара квалитетни чорапи со

памук, силикон Увезени Само миење на рацете Изобилно за носење : ќе добиете 12 пара долги јога чорапи во 6 �

50% најлон, 25% полиестер Cool Max, 21% (мерино) волна, 4% еластан Увезени Повлечете го затворањето...

85% Акрилик, 12% Најлон, 3% Еластична Произведено во САД Нема затворање затворање Машинско Перење...

93% Полипропилен / 6% Најлон / 1% Спандекс Произведено во САД и Увезено Машинско Перење ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА РА

Тој е погоден за стоење или седење долго време Cods Копсија за компресија плус широко теле го подобрува ци

Еластична Произведено во САД Машинско Перење ПЛАТЕТЕ ЗА 5 И ДОБИЈТЕ го 6тиот БЕСПЛАТНО НАПРАВЕН ВО САД : �

40% Акрилик, 33% Прималофт, 20% Најлон, 7% Еластична Произведено во САД Нема затворање затворање Машинско Пер�

Мерино волна, акрилик и најлон Машинско миење Што ќе го добиете : Пакетот содржи 4 пара чорапи од мерино в

Памук, Спандекс, Мрежа Увозно Миење Раце Само Висококвалитетни краеви Изработени од памук и спандекс ма

Волна ткаенина што управува со влага, исто така, обезбедува сува, свежа и дишејќи дури и во сите сезони...

Дополнително амортизирање на прсти, потпетици, глуждови и сјајни Висока заштита од студот, притисок иде

Scroll