Ново
Израелско знаме извезено лепенка идеална за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули.

Израелско знаме извезено лепенка идеална за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Големина : 1,2x2 инчи. Пакетот ќе се испорачува директно од Тајланд преку DHL Global Mail или Thailand Post. Ние испорачуваме ширум светот преку приоритетна воздушна пошта во рок од 1 до 3 дена од плаќање. Ние исто така испраќаме преку ЕМС. Ве молиме, испратете ни е -пошта за повеќе детали. Itemе ја добиете предметот во рок од 11-21 дена. Реткоси е мал бизнис во сопственост на семејна сопственост со седиште во Тајланд. Јас сум посветен на донесување на висококвалитетни стоки во остатокот од светот и да обезбедам најдобра услуга за клиенти. Ви благодариме што испуштивте и не заборавајте да проверите повеќе одлични работи од неверојатен Тајланд!. Повратните информации се многу важни. Ве молиме, оставете фер повратна информација. Ако не сте задоволни од производот од која било причина, ве молиме известете ни и контактирајте не прво пред да оставите негативни или неутрални повратни информации. Willе се обидеме да го решиме секој проблем што може да го имате. Лесен за употреба и лесен за дизајнирање Чекор 1 : Спреј вода на задниот дел од везењето на логото. Чекор 2 : Ставете го везењето на логото на облеката. Чекор 3 : Поставете температура на железо за памук. Чекор 4 : Опфатете го везењето на логото со парче влажна крпа. Чекор 5 : железо за 20-30 секунди. Чекор 6 : Свртете ја облеката внатре и да се исуши единицата за железо. Забелешка : Можете или да шиете или железо на сите закрпи што ги продаваме. * Постојана апликација загарантирана со шиење. *Не користете на невидени ткаенини (ниска точка на топење) како што се најлони, винили или кожи. *Не бели. *Измијте на умерена температура. Во реткиот случај, лепенка се олабавува, може да се врати со повторување на чекор 5 и 6.

За стоката

Слична стока во категоријата

2x3 "Кука и јамка морал лепенка Печатено во САД! Бродови во рамките на 1 работен ден Целосна боја и HI Резолу

Мерка : 3,15 "*2" (8cmx 5cm) Целосно 3Д вез Удобно, издржлив и тежок, лесен за отстранување и миење...

Камион со чудовиште извезено железо шие на лепенка деца маички фармерки со јакна со капа Ширина од 9,7 см

Висококвалитетна лепенка од 4 инчи Везена лепенка Ironелезо на топлина запечатена поддршка лесно зашиени

Количина и големина : 2 парчиња (1 пар) 3Д везена чипка апликација, големината на 3Д апликацијата за чипка н

Големината на лепенката е висока приближно 3 "ширина и 3 1 / 4" Ние мериме од најдолгите точки од секоја стр�

1x4 "кука и јамка за морал на јамка Направено во САД Никогаш не избледувајте или гребете! ! Слика трајно сп�

Везено железо на значка за крпеница ВИСОК КВАЛИТЕТ Саскачеван Синиот штит Канада Провинциско знаме...

Големина : 3 инчи Детален вез : Националниот парк Мамут Пештера Везено железо на шиење на лепенка има дет�

Дали овие рефлексивни и сјајни се во темница? Тактички закрпи со прицврстувачи на кука и јамка можат да �

DEN 2.00

Татко Божиќ Дедо Мраз санки со ирваси ирваси печка везена железо шива на значка Ирваси ширина од 9,5 см и �

Апсолутно супериорни закрпи за квалитет кои можат да се пеглаат или шијат на која било облека Оваа лепе�

Големина : 9,6 x 14,6 инчи (24,5 x 37 см) Покажете ја вашата loveубов кон спортот нашето бело дрво на везови за лепе�

Кликнете / слајд на следните слики за големината Упатства за апликација Ставете го везот на ткаенината

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Висок квалитет УСС Оклахома Сити CLG5 лепенкашијте на е�

✅ висок квалитет : Ironелезона или шие лепенка со детален вез на која било облека Долготраен, издржлив со �

Висококвалитетна ПВЦ гумена лепенка Јамка за поддршка на кука не е вклучена Големина : 3,5 x 2,25 инчи...

Големина : 2,50 x 3 во Бесплатна стандардна меѓународна испорака Нема број за следење Ние испорачуваме шир�

Германски обележја Германска значка WW2 германски табла за рамо јазици со јака 13мм златна боја...

Големина на лепенка : / 1,75 "Висок Y 3.5" широк Загарантирано со квалитет : / Материјали со висок квалитет Emr

Scroll