Ново
Максимална моќност Кратка Тврдоглава 3 1/2 ИНЧЕН UHF 450-470mhz Радио Камшик Антена За Motorola CP200 PR400

Максимална моќност Кратка Тврдоглава 3 1/2 ИНЧЕН UHF 450-470mhz Радио Камшик Антена За Motorola CP200 PR400

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 592.00

Краток Низок Профил Тврдоглав 3 1/2" Инч (8,89 см) УХФ. Лесен за употреба. Најдобра цена. Брод Истиот ден ако цел пред 2 ЧАСОТ Пацифик Време. Антена. Кратка Тврдоглава Тврдоглава 3 1/2 Инчи (8,89 см) Ухф450-470мхз Радио Камшик АНТЕНА За Моторола ЦП200 ПР400.

За стоката

Слична стока во категоријата

Адаптер : Двојно Fakra Z машки конектор На дин машки автомобил стерео FM радио антена адаптер кабел?Антена з�

Универзална Автомобилска Антена Јарбол Јаглеродни Влакна Замена На Возилото Кратка Антена...

800 MHz Антена За моторола радија разумна цена; Оем и добар квалитет За Моторола XTS2500 XTS3000 XTS3500 XTS5000 MTX800 MTX850 HT1

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

● Издржлив N220 / N240 / N250 / N260 / N270; trd пакети; Trd Extreme или T / X Baja; TRD Pro; Ironman издание; XRunner; N300 Fit : Toyota Tundra Сите Модел

Универзален адаптер за антена Машки до две женски кабел Се вклопува во фабрички приклучок...

27 MHz 13inch преносна антена; Конектор : BNC ; Максимален влез на напојување со напојување : 20 W (рачно преносно CB

Одлична Антена За ВАШИОТ DODGE RAM МЕМОРИЈА 1500 2500 3500 Нема Повеќе Удирање Гаражна Врата со Вашата Антена!...

Керамички Материјали : Изработени од висококвалитетни керамички материјали, со долг работен век и неин�

Одговара : 20102018 Хјундаи Тусон Лесна Инсталација Со Завртки Без Модификација, Сечење или Дупчење Големин

12Паралеленканал беше овозможен Претплатаслободен операција Стандардна магнетна монтажа Произведено �

МОДЕРЕН СОЛИДЕН СТИЛ : Црна Антена За Муниција Од 50 Калибар СО XM Радио И Bluetooth Компатибилна ТЕШКА КОНСТРУ

ACDelco GM OE Антените имаат јачина на сигналот, јасност и заштита од пречки во сигналот.Тип На Вклопување : Сп

НМО антена подесување од 118 до 940 MHz преку намалување На Антената Висина : 90(3,54 инчи)625мм(24,6 инчи) (Различни

Пакетот Вклучува : пакетот содржи 5 додатоци за завртки за антена за автомобили, кои се доволни во количи

Заменска радио антена за ICOM UHF 440470 MHz Компатибилен со ICOM Radio : ICF4 F4 G F4 TR F40 G F43 G F43 TR F21 F24 F25 F26 F43 F44 F80 F80 D ICF4000 F400

SnapIso Систем За Поддршка Насликани И Контурирани За Да Одговараат На Фабричката Цртичка Двојно Дин Радио

Димензии на пакетот : 1,8 L x0, 9 H x1, 8 W (инчи) Земја на Потекло : Сад Дел Број : 25723619 Тип На Вклопување : Специфич

Погоден за внатрешна и надворешна употреба, фит Возило, Автомобил, Камион, ТЕРЕНЕЦ, Р.в., Мотоцикл итн...

Должина на кабелот 3 метри (Околу 9,5 инчи), Засилување : 28 ° 2db, работна струја : ● 9m [email protected] V фреквенција На Беид

Ф150 Антена, Подобрување на изгледот на вашето возило Нема повеќе грижа дали Вашата Антена ФОРД Ф150 ОЕМ ќе

КОЛИБРИ ГАРАНЦИЈА : ЖИВОТ USB 2.0 интерфејс; "софтвер за заштита На лозинка достапен за преземање;" Работи с�

5 / 8 Бран Должина Дизајн Номинална @ 500 Вати 3 / 8 " 24 навојна основа Потребно Е Фино Подесување (SWR) 5 ' Камшик (

НЕСПОРЕДЛИВ ПРИЕМ НА АМ / ФМ КУЛ ДИЗАЈН ЛЕСЕН ИНСТАЛАТИДН ● Премиум Радио АнтенаСиноЦрна антена е напра

Одлична Антена За Вашиот Шевролет Колорадо Нема Повеќе Удирање Гаражна Врата со Вашата Антена! Произво�

Фабричка Антена За Резервен Радио Адаптер За Избрани 19882006 ГМ Возила Гм фабрика антена со мини" бодликав�

SMA МАШКИ НА FME МАШКИ КОНЕКТОР Конектор : FME (M) BH, SMA M Staight Овој адаптер ќе ви овозможи да поврзете FME / Женски �

Scroll