Ново
ПОЗДРАВ Копита Кастри Плоча, 4 Ножеви Алуминиумска Легура Копита Кастри Машина Добиток Материјали Копита Тример Додаток За Овци Кози Говеда Коњи Добиток

ПОЗДРАВ Копита Кастри Плоча, 4 Ножеви Алуминиумска Легура Копита Кастри Машина Добиток Материјали Копита Тример Додаток За Овци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

①ЛЕСЕН за УПОТРЕБА сечилото е инцизивно и отпорно на корозија. Може брзо да ја скрати потковицата и да го изедначи работ на копитата. €ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН ● Избрани глави за сечење алуминиумска легура и сечила од легура, силни и издржливи, висока цврстина, отпорност на абење, не е лесно да се деформираат или оштетат. ●ИЗВОНРЕДНИ ПЕРФОРМАНСИ може да се користат во комбинација со мелница за копита за подобри резултати и е погодна за фарми и пасишта. ①УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА е безбеден за употреба и лесен за ракување за да се спречи непотребно оштетување на добитокот за време на кастрењето. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ е Лесен За инсталирање и расклопување, погоден за отсекување на стапалата или копитата на мазги, овци, говеда, коњи и друг добиток. Функција : 1. Лесен за инсталирање и расклопување, погоден за отсекување на стапалата или копитата на мазги, овци, говеда, коњи и друг добиток.2. Сечилото е инцизивно и отпорно на корозија. Може брзо да ја скрати потковицата и да го изедначи работ на копитата.3. Безбеден е за употреба и лесен за ракување за да се спречи непотребно оштетување на добитокот за време на кастрењето.4. Избрани глави за сечење алуминиумска легура и сечила од легура, силни и издржливи, висока цврстина, отпорност на абење, не е лесно да се деформираат или оштетат.5. Може да се користи во комбинација со мелница за копита за подобри резултати и е погодна за фарми и пасишта.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Сечење На Копита : Материјал Од Алуминиумска Легура : Легирана Тежина : Прибл. 230гр / 8.1 озсајз : Прибл. 10см / 3.9 непримена : Овци, говеда, коњи И други Добиток Пакет Листа : 1 х Копита Кастри Машина1 х Прирачник1 х Хекс Клучна Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

За стоката

Item Type:
Hoof Trimming Cutter
Cutter Material:
Aluminum Alloy
Blade Material:
Alloy
Weight:
Approx. 230g / 8.1oz
Size:
Approx. 10cm / 3.9in
Application:
Sheep, cattle, horses and other livestock
Package List:
1 x Hoof Trimming Cutter:
1 x Manual:
1 x Hex Wrench:
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Слична стока во категоријата

Алатката за сет може да ви помогне да ја креирате комплицираната форма или шема Тие можат да ги решат си�

Повлечете го затворањето Фариер Свиткана Потковица Копита Кастри Коњски Чевли Резервоарот Врвот Кошул

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Затворање на врвка Машинско Перење Прилики : Погоден За Проле�

Ве прави елегантни и сјајни кога го носите Женски Обични Летни Јакни Кратки И Големи Фустани германски �

715 дена испорака 【Материјал】 Изработено е од добри материјали, доволно издржливо за вашето секојдневн�

МАНЦО ИНСТРУМЕНТИ Нерѓосувачки Челик, Гарантирано Задоволство и Вредност за Парите Сите Инструменти С�

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Дизајн : Овие Слатки Дечко Копче До Жените Раб

100% Полиестерски памук Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака ●Материјал+Изработен Од Врвни Женс�

Одлично за примена на точна количина на лепак, голема? За чукање, хартиени занаети, занаети и други проек

100% четкано рендано млеко 180g Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака...

️ ● Нога Гниење Овци Стрижење Копита Кастри Ножици Нога Гниење Остри Ножеви ️ € Пролет Натоварени...

Халтер Вечерни Фустани За Жени Фустани Против Вратот Секси Мини Фустани Без Грб За Жени Тинејџери Лизга

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Обични блузи за жени летни жени со спиење на лад

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Круг Класичен прстен затворање 715 дена испорака Новогодишен Ф

24 / 7 Мониторинг на гуми од кој било паметен уред Притиснете ги известувањата и светло за предупредување

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Машинско Перење БОЛД ДИЗАЈННикој Нема Да Ве Превиди во Овој К�

Широка апликација : Fit For Volvo Ford Fiesta FocFord Mondeo MK IV 20072013, Galaxy 20062010, SMax 20062013 Plза Volvo S60 II, S80 II, XC60, XC70 II, V60, V70 III 2006 2013

Боја : сребро; Длабочина на жлебот : 7мм / 0,28 инчи; Севкупна димензија : 100 x 8mm / 3,94 x 0,31 инчи (L*DIA)...

100% полиестер Направени во САД и увезени Машината за миење на машината Симпатична маица за дизајн Цветна

КОЊИ КОПИТА ТРИМЕРИ АЛАТКИ [Лесен за носење] : тримерите За копита од коза се лесни и лесни за носење...

Нови Уво Изрез 6 " V Форма Ветеринарна Идентификација Премиум Инструменти Производот Е Во Согласност СО �

Комбинезони За Жени Шорцеви Женски Пижами Шорцеви Со Леопард Принт Комбинезони За Жени Елегантни За Же�

Табелата со бас скали ги обезбедува повеќето скали што некогаш ќе треба да ги знаете на бас гитарата Пок

Шишиња за лепак со врски шишиња со течни диспензери DIY и други проекти за кои се потребни мали капки или

100% четкано рендано млеко 180g Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака Материја�

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Фустани за танцувачки з�

Scroll