Ново
АП производи 14106183 закачалка за оски, 3,25 “

АП производи 14106183 закачалка за оски, 3,25 “

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Димензија на пакетот на артикалот : 14.71 "L x6.52" W x 3.06 "H. Тежина на пакет на артикли : 8.13 bs. Количина на пакет на артикли : 1. Тип на производ : Автоматски додаток. Димензија на пакет на артикли : 14.71" L x6.52 "W X 3.06" H h Тежина на пакетот на артикалот : 8.13 фунти. Количина на пакет на артикли : 1. Тип на производ : Автоматски додаток. Оваа пролетна закачалка за лисја на производи АП мери ширина од 3-1/4 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Апликација 1935 1941 година Форд Врска Ништо Сплит Вишбојн Фаза Основно Заврши суров челик...

Должина на лентата : 20.0 Севкупна должина : 23,25 Функција1 : Подобрува ракување и стабилност Функција2 : Елим

Fit Vehicle PSL400 комплет за исклучување на оската Поставете за 19942002 Dodge RAM 1500 2500 3500 Карактеристики Комплетот з

Сите делови на производот се изработени од алуминиум / челик за заред, што е трајно и не е лесно да се 'рѓа

За поправка на предниот дел на возилата со доцни модели Алуминиумска челик третирана со топлина Капка ф

Конструиран од Chrome Moly за додадена јачина Одговара и на специјалните ореви од оска од 12 точки и 6 точки...

Прецизност изработена од алуминиум на авионите третирани со топлина Полесни од залихите и исто толку с�

Направено од 6061T6 duralumin, црна анодизирана, одлична отпорност на 'рѓа Одговара на 1 / 4 "знамето, одговара на �

Апликации : Се вклопува за компатибилен со Subaru Impreza 19932004 / Subaru Impreza WRX 20022003 / Subaru Legacy 19902004 / Subaru Forester 19982004 О�

Алуминиумска легура и месинг : Куќиштето на предната оска е изработено од алуминиумска легура и месинг,

Scroll