Ново
е. л. ф. Сатенски Молив За Ајлајнер Со Вграден Острилка, Црн, 0,03 Унца

е. л. ф. Сатенски Молив За Ајлајнер Со Вграден Острилка, Црн, 0,03 Унца

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 72.32

ПРЕЦИЗНА ПОСТАВА : овој кремаст, пигментиран молив непречено се лизга по линијата на трепките, оставајќи зад себе прекрасна сатенска завршница. Вграденото капаче за острилка е погодно за создавање прецизен врв што ја одржува апликацијата остра и лесна. КАКО ДА НОСИТЕ : Нанесете по должината на линијата на трепките, горниот и долниот дел. 100% БЕЗ СУРОВОСТ во секој случај, ќе изгледате неверојатно. е.л. ф. го прави најдоброто од убавината достапно за секое око, усна и лице. Вашата оригиналност е бесконечна, а ние сме инспирирани од она што ве прави уникатни. Од раниот истражувач до наркоманот опседнат со трендот-глам или голо лице, минималистички, максималистички и секој поглед помеѓу—ние сме за секое око, усна и лице. Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нанесете Го Нашиот Ајлајнер Со Долго носење Наутро, Ќе Трае Цел Ден, Ќе Откриете дека Вашата Шминка За Оч

Пакет ОД 2 Никс Тенок Молив За Очи, Teal SPE930 Молив за ајлајнер : Тенок, исечен, но никогаш прим...

Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена 12+ часа Кадифеномека и, оваа формула останув

●Чувствителни Очи●Нашиот Нежен Ајлајнер Е Миризлив, Совршен За Чувствителни Очи И Носители...

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

Мазно лизгање, водоотпорен гел молив за моливи создава сјајна винилна завршница Формулата за гел за дол

Природна Долготрајна Формула : Нашиот Ајлајнер Е Природен,, За Чувствителни Очи И Носители И Трае 24+ Часа

Дали сонувате за совршени графички линии на очните капаци, но не можете да ги совладате? Пред да нанесе Г

Применливи Сцени : Совршени За Секаква Употреба Или Лична Употреба, Погодни За Создавање Нов И Забавен И

Прецизен Течен Ајлајнер, Отпорен На Дамки, Долготраен Водоотпорен Ајлајнер, Црн Долготраен Волумен и До

#Лесна За Употреба И Отстранување Шминка : Нашето Пенкало За Ајлајнер Е Многу Погодно За Почетници И Шми�

ИЗГЛЕДАЈТЕ ПРЕКРАСНО започнете го денот правилно Никогаш повеќе нема да се фрустрирате кога нанесуват

8 бои професионален рок на траење на ајлајнерот : 5 години нето содржина : 2,5 мл Костум за секоја кожа...

СОВРШЕНО ОКО : 5 Различни Нијанси На Течен Ајлајнер со Мазни Врвови, Уникатна Лесна И Натопена Со Вода Те�

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шм

❄●Кафеав ајлајнер● долг 12,5 см, лесен за носење, се чувствувате добро, лесен за употреба ❄●Врвот на пен

®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките

Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде Тие Навистина Ја Сменија Играта �

①ДОЛГОТРАЈНО И ВОДООТПОРНО● : ајлајнерот брзо се суши и не fading.It функција водоотпорен, отпорен на пот и

Употреба И Пригода : Ајлајнерите Со Различна Боја Се Многу Погодни За Забави, Шминка, Настапи Во Живо, Та�

Дефинира линија на трепките Задебелени бои исплата Непречено се лизга Дефиницијата за очи станува поле

Совршен Течен Ајлајнер 1 ПАРЧИЊА издржлив ајлајнер Течниот ајлајнер е мазен и има 4 светли бои за избор...

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шм

?QualEND ДИЗАЈН qВодоотпорен, мат шарен ајлајнер со течна четка со фломастер на едниот крај и претходно обли

●Висок Квалитет, отпорен На Дамки, Лесен За Боење, Долготраен, неалергичен, Лесен За Со Различни Стилови

Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне Производот Може Да Биде Оштетен За Време

Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде Тие Навистина Ја Сменија Играта �

Scroll