Ново
Вефсу Шарен Ајлајнер 12 Лагер За Ајлајнер Долг 1мл Боја На Пенкало Течна Течност Течни Водоотпорни Бои Трајно Пенкало За Стриптиз На Очите

Вефсу Шарен Ајлајнер 12 Лагер За Ајлајнер Долг 1мл Боја На Пенкало Течна Течност Течни Водоотпорни Бои Трајно Пенкало За Стриптиз

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

●Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики ● Комплетот За Течни Ајлајнери Има Совршено Пакување.Погоден За Шопинг, Спорт, Пливање, Танцови Забави, Свадби И Разни Прилики. Може Да Се Даде На Неа, Мајка, Девојка, Сопруга Како Уникатен Подарок. Тоа е Најдобриот Подарок За Шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење. ●Обезбедување Квалитет● Ако Нашиот Ајлајнер Во Боја Има Какви Било Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Не И Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволство По Услугата. ®Водоотпорен И Отпорен На Пот, Меко Природно Чувство И Брзо Сушење,, Пот - И Не Е Лесен За Шминкање, Одлична Моќ За Држење Шминка, Запечатен Дизајн За Подолга Употреба.СОВЕТИ : Ве Молиме Не Очи Веднаш По Употреба, Почекајте 2-3 Минути За Да Се Исуши, а Потоа Трае Цел Ден носење. Конверзија : 1 Инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 Инчи, 1см=10мм. Шарен Ајлајнер 12 Лагер За Ајлајнер Долг 1мл Пенкало Во Боја Течни Течни Течни Водоотпорни Бои Трајно Пенкало За Стриптиз За Очи} Лесен За Употреба И Отстранувач} врвот на течниот ајлајнер е многу мек и лесно може точно и непречено да ја нацрта шминката што ја сакате. Лесно може да се отстрани со средство за отстранување шминка.1 x Liquid Eyeliner ® Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики Quid eyeliner set има совршено пакување.Погоден за шопинг, спорт, пливање, танцови забави, свадби и разни прилики. Може да се даде на неа, мајка, девојка, сопруга како уникатен подарок. Тоа е најдобриот подарок за шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот.●Совршени Течни Пенкала за Ајлајнер ● 1 ПАРЧЕ долготраен ајлајнер. Течниот врв на пенкалото за очи има мазни линии, обезбедува 12 видови светли бои за избор. Може да обезбеди долготрајни, блескави бои кои ќе ви помогнат лесно да креирате модерна шминка и да го покажете најшармантниот шарм на жените.Конверзија : 1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи, 1см=10мм.ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Забелешка : Боја : 12 бои, обезбедување Квалитет, Ако нашиот ајлајнер за боја има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволство по услугата.ГОЛЕМИНА : како што е прикажано на сликата ● Водоотпорен И Отпорен На Пот + Меко природно чувство И брзо сушење, , пот - и не е лесно за шминкање, одлична моќ за задржување на шминката, запечатен дизајн за подолга употреба.СОВЕТИ : Ве Молиме не очи веднаш по употреба, почекајте 2-3 минути за да се исуши, а потоа трае цел ден носење.Инклуир : .

За стоката

Слична стока во категоријата

①Бисер И Мат комплетот за ајлајнер има бисерни и мат бои Погоден за создавање уникатен чаден ефект и по�

Quz 2pcs Течен Ајлајнер Шарен Сет ●течниот врв на пенкалото за очи има мазни линии, обезбедува 14 видови све�

Нанесете Го Нашиот Ајлајнер Со Долго носење Наутро, Ќе Трае Цел Ден, Ќе Откриете дека Вашата Шминка За Оч

Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде Тие Навистина Ја Сменија Играта �

Пластика, АПС Шателаин Молив Навивам Креда Мат Усна Матрица Јапонски Гел Ајлајнер Шекерче Ајлајнер Наг�

®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките

●Ајлајнер За сенки За очи ● Лесна текстура Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена

Постојат 14 различни бои пенкало за ајлајнер, вклучувајќи црна, Кафеава, Розова, Темно Виолетова, Темно З�

Дефинира линија на трепките Задебелени бои исплата Непречено се лизга Дефиницијата за очи станува поле

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шм

Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде Тие Навистина Ја Сменија Играта �

Совршен Течен Ајлајнер 1 ПАРЧИЊА издржлив ајлајнер Течниот ајлајнер е мазен и има 4 светли бои за избор М

[1 компјутер Шарен ајлајнер] 34 различни бои на ајлајнер, вклучувајќи мат и сјај и метален и бисерен ефект

Доказ за размачкување Мазна апликација Не е потребен острилка Збогатен со шеа путер Ајлајнер што се пов

Мазно лизгање, водоотпорен гел молив за моливи создава сјајна винилна завршница Формулата за гел за дол

Информациите подолу се само по пакет КАФЕАВ АЈЛАЈНЕР : Комплиментирајте ја вашата природна боја на очит

Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена 12+ часа Кадифеномека и, оваа формула останув

Дали сонувате за совршени графички линии на очните капаци, но не можете да ги совладате? Пред да нанесе Г

Клиник Квиклинер Обезбедува боја со долго носење, отпорна на пренос, отпорна на вода и отпорна на дамки..

8 бои професионален рок на траење на ајлајнерот : 5 години нето содржина : 2,5 мл Костум за секоја кожа...

Употреба И Пригода : Ајлајнерите Со Различна Боја Се Многу Погодни За Забави, Шминка, Настапи Во Живо, Та�

Неверојатен сјај Специјален апликатор за четки за лесна апликација Произведено Во Италија Очите стану�

Scroll