Ново
нпкгвиа Блескави Очи Боја Ајлајнер Пенкало Мал Плоштад Бар Национална Парична Казна Глава Без Вртоглавица Без Боја Исчезнува Надолу За Наведување Сенка Пенкало 2м

нпкгвиа Блескави Очи Боја Ајлајнер Пенкало Мал Плоштад Бар Национална Парична Казна Глава Без Вртоглавица Без Боја Исчезнува

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Производот Може Да Биде Оштетен За Време на Пратката,Ако Сте Ја Примиле Скршената Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ.Ние Ќе Ви Понудиме Решение За Вас. Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шминкање. Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките, Свадба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Шоу Во Живо И Забава За Танцување. Лесно Со Отстранувач На Шминка, Брзо И Чисто, никогаш Не Грижете се .Исто Така, Може Да Се Отстрани Со Топла Вода, А Потоа Нежно Исчистете Со Масло за Чистење. Блескаво Пенкало За Очи Во Боја На Очите Мала Квадратна Лента Национална Фина Глава Без Вртоглавица Без Боја Што Исчезнува До Оцртување на Пенкало за сенка 2мл Неонски Облоги Блескаво Пенкало за Очи за Очи мала квадратна лента национална фина глава, без вртоглавица без боја што исчезнува до оцртување на пенматеријал за сенка : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 19gpackage големина : 13, 6x3x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

За стоката

Слична стока во категоријата

①Прецизност на апликацијата Вградениот острилка помага да се задржи прецизен врвот на ајлајнерот, што

Совршен Течен Ајлајнер 1 ПАРЧИЊА издржлив ајлајнер Течниот ајлајнер е мазен и има 4 светли бои за избор...

Нанесете Го Нашиот Ајлајнер Со Долго носење Наутро, Ќе Трае Цел Ден, Ќе Откриете дека Вашата Шминка За Оч

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шм

Дали сонувате за совршени графички линии на очните капаци, но не можете да ги совладате? Пред да нанесе Г

®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките

Одговараат За Сите : Формула И Не Тестирајте На Животни, Погодни За Целиот Тон На Кожата И Чувствителнат

[1 компјутер Шарен ајлајнер] 34 различни бои на ајлајнер, вклучувајќи мат и сјај и метален и бисерен ефект

Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена 12+ часа Кадифеномека и, оваа формула останув

ШАРЕН ТЕЧЕН АЈЛАЈНЕР : врвот на филцот за Очи се лизга без напор и брзо се суши, што им олеснува на сите да

Доказ за размачкување Мазна апликација Не е потребен острилка Збогатен со шеа путер Ајлајнер што се пов

Природна Долготрајна Формула : Нашиот Ајлајнер Е Природен,, За Чувствителни Очи И Носители И Трае 24+ Часа

❄●Кафеав ајлајнер● долг 12,5 см, лесен за носење, се чувствувате добро, лесен за употреба...

①ДОЛГОТРАЈНО И ВОДООТПОРНО● : ајлајнерот брзо се суши и не fading.It функција водоотпорен, отпорен на пот и

●Висок Квалитет, отпорен На Дамки, Лесен За Боење, Долготраен, неалергичен, Лесен За Со Различни Стилови

Quz 2pcs Течен Ајлајнер Шарен Сет ●течниот врв на пенкалото за очи има мазни линии, обезбедува 14 видови све�

●Ајлајнер За сенки За очи ● Лесна текстура Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена

Супер богата пигментација, лесно се лизга, останува ставена 12+ часа Кадифеномека и, оваа формула останув

Применливи Сцени : Совршени За Секаква Употреба Или Лична Употреба, Погодни За Создавање Нов И Забавен И

Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне Производот Може Да Биде Оштетен За Време

Направете изјава со нашиот лесен за употреба молив за ајлајнер! Нашата долготрајна формула и богатите п

Антиалергиски траен не цветаат, водоотпорен потдоказ и нафтаконтрола; Свила + Микрофибер + витамин Е хра

®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките

Scroll