Ново
Единствени подароци за чување на аквариум, јадете. Спиење. Аквариум чување. Повторете, смешна 12oz кампер кригла за пријатели од

Единствени подароци за чување на аквариум, јадете. Спиење. Аквариум чување. Повторете, смешна 12oz кампер кригла за пријатели

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1481.60

Аквариум чувајќи кригла 12oz. Направете orубител на отворено во вашиот живот да се чувствувате посебен со овој совршен подарок за родендени, годишнини, дипломирања, славење на пријателство и други прилики. Не'рѓосувачки челик со завршна обработка на емајл. Препорачано миење на рацете со благ детергент. Печатено од обете страни. Голема рачка за удобен зафат. Идеално и за левите и за десните прирачници. Супериорни мастила што се користат за создавање постојан принт. Никогаш нема да избледи или изгуби својот живописен сјај. Направено и испорачано од аквариумот во САД, чувајќи кригла од 12oz. Направете orубител на отворено во вашиот живот да се чувствувате посебен со овој совршен подарок за родендени, годишнини, дипломирања, славење на пријателство и други прилики. Не'рѓосувачки челик со завршна обработка на емајл. Препорачано миење на рацете со благ детергент. Печатено од обете страни. Голема рачка за удобен зафат. Идеално и за левите и за десните прирачници. Супериорни мастила што се користат за создавање постојан принт. Никогаш нема да избледи или изгуби својот живописен сјај. Направено и испорачано од Соединетите Американски Држави Совршен аквариум чувајќи ја кампер кригла за некој што го сака одличното на отворено. Идеално за кампување, РВ, дома за градинарство или за употреба на работа. Погоден за сите топли пијалоци. Практичен подарок што ќе го користат за наредните години! Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и со најнапредното печатење во светот на сублимација на облогата на емајл за да се обезбеди долготраен дизајн. Загарантирано никогаш да не избледи, без оглед на тоа колку пати го миете! Сите чаши се направени и се испорачуваат од САД, во цврста пакување за да го заштитат вашето купување.

За стоката

Слична стока во категоријата

360 ° Панорамски поглед резервоар за риби, високоуметнички шарен резервоар за риби Телото со стакло со ви

Обликот е извонреден, а движењата се природни и мазни Дизајнот е роман, исклучителен и убав Симулација н

Совршено за камперите и ентузијастите на отворено да уживаат во топли или ладни пијалоци со оваа издржл

Аквариум чувајќи снимки со стакло, изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој пода

100% сосема ново Многу лесен за употреба Погодно за вашиот дом и градина Ве молиме, дозволете малку боја р�

Аквариум чувајќи снимки со стакло, изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој пода

Населете Го Вашиот Аквариум : малата гупи риба што ја обезбедува вистинската погодна за населување резе

Акрилна аквариум, тивка потопна пумпа и филтрирајте памук Додадете чакал, риба, растенија и декор за да �

Аквариум Чување Двобојна Шолја За Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја о�

Три различни комори им овозможуваат на медиумите ефикасно да циркулираат и целосно да реагираат...

Scroll