Ново
Десет Години Чен Џин Аижу Мокса Моксибустион Моксибустион Колона Мокса моксибустион Моксибустион Кутија Пренослив Инструмент за моксибустион Домаќинство Вистин

Десет Години Чен Џин Аижу Мокса Моксибустион Моксибустион Колона Мокса моксибустион Моксибустион Кутија Пренослив Инструмент

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 356.80

十年陈金艾柱艾条艾灸柱艾草艾灸条盒罐随身灸仪家用正品非无烟. подарок. Подарок, сопствена употреба, најдобар избор. Зелени производи, оригинална фабричка гаранција. Сите прашања ве молиме контактирајте не. Десет години Чен Џин Аижу мокса моксибустион моксибустион колона мокса моксибустион моксибустион кутија пренослив инструмент за моксибустион домаќинство вистински непушачи.

За стоката

Слична стока во категоријата

ВИСОК КВАЛИТЕТ : комплетот за акупресура и перница има внатрешна акупресурна точка масажа на високо ела

Пакетот со пенкало за електричен масажер вклучува три глави за масажа : Глава во Форма На Купола, Глава С

ВЕРУВАЈТЕ ИМ НА ЕКСПЕРТИТЕ ЗА АКУПРЕСУРА : Комплетот Шакти Мат и Перница обезбедува незаборавно искуст�

Опуштете Ги Мускулите : Помага да се опуштите и промовирате добар сон Масажата со вендузи може да ги нам�

БЕЗБЕДЕН и ЕФИКАСЕН : клипот за акупресура работи со притисок врз точките за активирање на точките на ст

Алатка За Третман на моксибусија БЕЗ ИСТЕКУВАЊЕ : капакот на крпата за моксибусија е дизајниран со лент�

*Висок Квалитет : моделот на каросеријата е изработен од висококвалитетен супер мек силикон...

Отстранливи Сребрени Електроди надграден актерски импулс додаде три режими на миостимулирачко дејств�

Налепници за колена налепници за здравствена заштита од пелин топли налепници за моксибусија на зглобо

Релаксациона Терапија Потпирачот за Глава За Притисок Ја Смирува Потпирачот За Глава На Апана За Прити�

Домашна декорација Основни работи за домаќинството Декорација на секојдневните потреби Прекрасно зав�

Осмоксибустион перница круг футон задникот седи моксибустион инструмент дезинсекција апарат за возењ�

54 парчиња издолжуваат 18х30мм мокса ролни седум години злато мокса 60 : 1 природен црв дрво моксибуст ролер�

Премиум квалитет : Секое стапче Moxa се валани и собрани со рака со петгодишна волна од лисја од лисја без �

Одлично за Училишта, болници, визуелни помагала во наставата по физичко здравје Може да се користи во те

метал КОМПЛЕТ ЗА МОКСИБУСТИЈА Идеален избор За родители, љубовници и пријатели како здрав подарок...

Scroll