Ново
МОСИСО Тркалање Лаптоп Торба За Жени, Тркалање Актовка за 15.6 инчи Со Кодирана Брава, Преку Ноќ Божур Тркалање Компјутер Торба на 2 Тркала &засилувач; 2 Пред Декоратив

МОСИСО Тркалање Лаптоп Торба За Жени, Тркалање Актовка за 15.6 инчи Со Кодирана Брава, Преку Ноќ Божур Тркалање Компјутер Торба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1623.84

Тркалачката лаптоп компјутерска торба надворешни димензии : 16,54 x 13,78 x 10,24 инчи (L x w x H). Димензии на внатрешниот компјутерски простор : 15,55 x 9,84 x 1,77 инчи (L x W x H). Максимална должина на телескопската рачка : 25,79 инчи. Тежина : 6,99 КИЛОГРАМИ. Надворешен патент на главниот оддел со кодирана брава, внатрешните прегради обезбедуваат посебен простор за вашата облека и тоалет. Внатрешен компјутерски оддел компатибилен Со Mac Book, Тетратка, Ултрабук 13-13, 3 инчи, 14 инчи, 15-15, 6 инчи, 16 инчи, можеби не е компатибилен со сите лаптопи. Ватирани лаптоп преграда носат кука и јамка сврзувачки елементи може да се заштити вашиот компјутер од судир. Предните четири џебови со патент можат да ги чуваат вашите документи, пенкала, паричник, тетратка, облека, таблети и така натаму. Двете страни на торбата за тркалање лаптоп можат да ги постават вашите чаши и чадори. кога одите на работа, патувања, службени патувања, само земете ја оваа торба за лаптоп за тркалање. Тркалање лаптоп случај е направен од божур полиестерски материјал, елегантен и моден. Главниот патент на одделот има дизајн против кражба : вклучува кодирана брава и двојни метални патенти кои ги штитат вашите работи од крадци и обезбедуваат приватен простор. Внимателен дизајн со 2 тркала и заден тролејбус за лесна употреба за време на службено патување. Врвните телескопски рачки, исто така, можат да се наведнат во џебовите со патент кога не се потребни. Можете да ја користите како актовка или вреќа за тркалање на кој било начин што сакате. Скриени информации картичка дизајн. Можете да го напишете вашето име, адреса, тел на неа, кога вашите работи се невнимателни што ги земаат другите, погодно е да ве контактираат.

За стоката

Слична стока во категоријата

Димензии( H x w x d) : 16.3 x 11.2 x 5.5 инчи (41.5 x 28.5 Број На Џебови : 7 (2 надворешни, 5 внатрешни работи) Тежина : 2,7 кило�

Висконти Дами Бизнис Случај изработени од Вистинска Кожа, Боја : Кафеава,Црна, Песок Тен, И Чоколадо Кафе

кожа Земја Како Што Е Означено Рационализирајте го деловниот нов стил Првиот слој на текстура на ткаени

Материјал : Изработен од неопренови, многу издржлив Дизајн : торбата за лаптоп е дизајнирана со патент, ш

Кожа Земја Како Што Е Означено Раководител на кожна актовка од говедска кожа, може да складира 15инчна ко

Кожа, Полиестер Земја Како Што Е Означено Материјал : вистинска кожа,Природна кожа (Слој На Главата Вист�

Кожа Земја Како Што Е Означено Рационализирани во форма на новиот стил на бизнис Првиот слој на текстур�

2 Главни прегради Разделувачи на датотеки Интегриран организатор Прилагодлив и отстранлив ремен...

Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и

Може да се користи за секојдневна употреба, како што се кожна торба за лаптоп, торба за гласник, училишна

Кожа Земја Како Што Е Означено Материјал : вистинска кожа,Природна кожа (Слој На Главата Вистинска Кожа �

Торбата За Лаптоп е изработена од неопренови Оваа торба за гласник е отпорна на абење и отпорна на гребе

Отпорност на абење, намалување на товарот, водоотпорен, против кражба, отпорен на удари, дише компјутерс

Кожа Земја Како Што Е Означено Машка Деловна Актовка Машка Кожна Чанта За Вкрстено Тело Компатибилен со

[Боја] : сива, розова, [Материјал : оксфорд ткаенина Водоотпорна Ткаенина Од оксфорд, отпорна на абење, отп

Добро се комбинира со секој кодекс на облекување Карактеристики две великодушно големина прегради...

Машка Голема Торба За Лаптоп Од 15,6 Инчи Месинџер Торба Бизнис Патување Торба Рамо Торба Мултифункциона�

Стп Кожа Тоа е најдобриот избор за подароци, за пријатели, старешини и љубовници Торбичката е изработен�

Кожа Увезени Димензија : 13 Х 18 Х 5 (висина, ширина, длабочина) Има надворешен џеб кој може да се вклопи во в�

Отворот со патент со надворешен џеб со патент и мрежест џеб на внатрешниот размавта открива пространа г

Кожа Памучна постава Затворање на патент 100% Вистинска Зрнеста Кожа Од Теле Тело и Украси 100% Памук Сатен

Бидејќи се водоотпорни до одреден степен, вашите документи можат да бидат добро заштитени дури и во вла�

Полиестер Увезени Затворање на патент ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Одговара на 15 6 " лаптоп Дополнителен џеб

Scroll