Ново
Шампион за мажи MVP 9 “

Шампион за мажи MVP 9 “

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 359.36

87% рециклиран полиестер, 13% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Одборот - Стандардни вклопувани машки шорцеви со 9 "inseam што удира на коленото. Чувството - овие атлетски шорцеви се направени од 3,5 мл. Лесна мешавина од полиестер/спандекс. Слабена ткаенина за дишење, здив, ткаенина за влага испорачува А Поволно, поладно искуство. Додадено удобност - Еластичната лента за половината со прилагодливост на цртежот им дава на овие салата за теретани прилагодливо вклопување. џебови - овие машки атлетски шорцеви имаат длабоки странични џебови и задниот џеб за поштенски пакувања за да ги чувате вашите работи безбедни. Забележете го логото C - иконично C лого Печ хитови на полите на овие шорцеви за тренингот MVP. Лесна грижа - Машински измијте ги овие салата шорцеви на ладно со слични бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Туркате суво ниско. Кул железо ако е потребно. Немој. Декорација на железо. Шорцеви со висока вредност. Сите за удобност и разноврсност, овие лесни атлетски шорцеви нудат освежувачки опции во спортски отпечатоци. Овој пар ја фаќа влагата подалеку од кожата со двојно сува ™ технологија, така што ќе останете поладни и посува, дури и за време на најквалитетните, Најинтензивни вежби. Овој стил има опуштено сечење со странични отвори за максимален опсег на движење со секој потег, а нејзината ткаенина за истегнување е направена со рециклирани полиестерски влакна за кои може да се чувствувате добро. Неисполнети и ултра лесни, овие 9 “шорцеви за обука се погодија на коленото и нудат извонредна удобност. Ентузијастите на брендот ќе го ценат логото C прикажано на едната нога и логото на скриптата од друга страна.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено ГОЛЕМИНА : ве молиме изберете 12 големини нагоре од вашата во

100% најлон Увезени Машинско миење ❖ Весниба е професионален продавач специјализиран за жени облека...

54% рециклиран полиестер, 32% полиестер, 14% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Затворање на патент Ткаенина пријателска за кожата Овие шорцеви со вис

98% памук, 2% еластан Затворање на влечење Останете кул и стилски : Останете кул и удобно во нашите женски ш

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна, издржлива ткаенина ткаена ткаенин�

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Дното на џекпотјакпот се дизајнирани да обе

100% Шифон Увезени Машинско Перење 3.Точка : Цврсти, Директно Нога Панталони 4.Ефектот на затворање На Поло�

91% полиестер, 9% еластан Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Snug се вклоп

56% најлон, 37% рециклиран најлон, 7% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Летно истражување

Полиестер, спандекс Повлечете го затворањето Материјал : Овој тренинг шорцеви за жени е направен од 95%по

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Ткаенина за надградба на исте

100% други влакна Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени О

92% Најлон, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење МАКСИМ беспрекорни шорцеви за ве

91% полиестер, 9% еластан Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омништит : Одете напред, обидете с�

87% рециклиран полиестер, 13% спандекс Увезени Затворање на влечење Махин измијте ладно со слични бои, вна�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 75% полиестер, 25% спандекс...

Scroll