Ново
Планинска тврда женска женска сенка лајт кратка

Планинска тврда женска женска сенка лајт кратка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Лесна тежина : тежина на импресивно 3,01 мл. Loveе го обожавате воздушното, лесно чувство на овие шорцеви; Идеално за ранци, кампување и пешачење по патеки. Ткаенина UPF : Изградена од ткаенината UPF 50 ви овозможува да останете заштитени од суровите УВ зраци на Сонцето од крајбрежните води до планините со високи десерти. Удобност : Еластична лента за половината и прилагодлива цртање Обезбедете удобно целодневно носење од бела вода за брза вода до правливи патеки за грб. Графички дизајн : Шортерите за сенка на лајт имаат топлина пренесено лого на планинска тврда облека на предниот лев полите и логото на орев од задниот дел десно. Без обемни странични споеви : Конструкција на панели за преклопување без странични споеви што го намалуваат Чафинг. Лесна 100% полиестерска ткаенина. Без разлика дали пешачите со пријателите, мрзливо минувајќи се на дупката за пливање или ја удирате нечистотијата на патот кон FKT, Shade Lite Short е тука за да го живее животот во патеката во потполност. Оваа кратка кратка на отворено има лесна, истегната и брзо сушење на школка, како и еластична половината за влечење за да се бира во совршено вклопување. Копчињата за автомобили и малите најважни работи лесно се влеваат во центарот на џебот на мрежата, кога сте надвор за брзо жалење. Без разлика дали пешачите со пријателите, мрзливо минувајќи се на дупката за пливање или ја удирате нечистотијата на патот кон FKT, Shade Lite Short е тука за да го живее животот во патеката во потполност. Оваа кратка кратка на отворено има лесна, истегната и брзо сушење на школка, како и еластична половината за влечење за да се бира во совршено вклопување. Копчињата за автомобили и малите најважни работи лесно се влеваат во центарот на џебот на мрежата, кога сте надвор за брзо жалење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 75% полиестер, 25% спандекс Увезени Е�

70% памук, 25% полиестер, 5% спандекс.进口 Затворање на патент Машинско миење Големина на САД : Овие шорцеви о�

70% памук, 25% полиестер, 5% спандекс.进口 Затворање на патент Машинско миење Големина на САД : Овие шорцеви о�

Полиестер, Најлон, Еластан Затворање на врвка Бд Спортист управуван од Џо Грант Рефлектирачки логоа DWR з

54% рециклиран полиестер, 32% полиестер, 14% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Хидро

98% памук, 2% еластан Затворање на влечење Останете кул и стилски : Останете кул и удобно во нашите женски ш

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна, издржлива и суперудобна ткаенина о

100% памук Увезени Големината работи мала, препорачајте нарачка 12 големина нагоре 1 Изработено е од висок�

90%полиестер, 10%спандекс Увезени Затворање на влечење Машинска миење Брзо суво ткаенина : Сорти за жени, и

Доколку нема несреќа, вистинското време на испорака ќе биде пократко од договорениот период на испорак�

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Затворање на патент Ткаенина пријателска за кожата Овие шорцеви со вис

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Ткаенина за надградба на исте

91% полиестер, 9% еластан Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Snug се вклоп

100% најлон Увезени Машинско миење ❖ Весниба е професионален продавач специјализиран за жени облека...

100% полиестер Еластично затворање Лесна ткаенина ткаенина обезбедува супериорна удобност и издржливос�

91% Полиестер, 9% Еластан Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ОМНИШТИТ : Оди напред, обиди се да с�

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана ракавица за тело :

91% полиестер, 9% еластан Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омништит : Одете напред, обидете с�

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна, издржлива ткаенина ткаена ткаенин�

60% Најлон, 35% рециклиран најлон, 5% Спандекс Увезени Затворање на врвка Машинско Перење БРЗАТА СУВА Ткаен�

Scroll