Ново
Худи за обука за лесни лесни жени во Евошилд

Худи за обука за лесни лесни жени во Евошилд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 719.84

88% најлон, 12% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Evoshield женски лесен тренинг худи - црна, x -мала. Атлетскиот вклоп обезбедува контурирана, тенка силуета. Аспиратор со три парчиња. Дизајн на ракав за поставување. Четирисочна ткаенина за истегнување обезбедува засилена удобност и функција 88% најлон / 12% конструкција на спандекс. Нема слободни денови. Доминирајте ги вашите кул вежби со временски услови и сесии за кафез за капење со лесен тренинг со лесен тренинг Evo Shield, совршен дополнителен слој дизајниран со женски специфичен вклопување. Текстурираната, лесна ткаенина ја гуши влагата за да ве одржува удобно за време на вежбање со висок интензитет, а неговото четиринасочно истегнување овозможува максимална подвижност за да можете да настапите на горниот дел од вашата игра. Без разлика во која сезона е зад аголот, лесната тренинг Худи е тука за да ви помогне да се подготвите.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Увезени ✈✈стандардна испоракаоколу 718 дена да пристигнат Забрзана ис�

Премиум памук + полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Направено од висококвалитет�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ова ќе биде вашата нова омилена м�

66% памук, 34% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Редовно вклопување Засекогаш под

Руно Истегнување, затворање на поштенски патенти Машинско миење Руно Истегнување, затворање на поштенс

Tabиво квалитетна ткаенина : Оваа машка качулка направена од висококвалитетна ткаенина, мека ткаенина ви

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Пријатната џемпери заврши за да ве заштити од до�

Ткаенина : Памук+спандекс Повлечете го затворањето Машинско миење Машинско миење, вратот на екипажот...

51% памук, 49% модал Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Свежо ажурирање на нашата најпродава�

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Сосема нов и фабрички оригинал! 80% памук, 20% полиестерска �

Слоган : Јас многу ги сакам срцевите жирафи Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел �

Слоган : Најдобар преведувач во светот Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот...

Слоган : Јас ја сакам Срце Словенија Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн..

Машинско миење Машинско миење Амдеско џемпери на вратот на екипажот се одлични за нашите скапоцени мал�

95% полиестер, 5% спандекс Машинско миење ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џе

Слоган : Го сакам срцето Ендру Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Црната

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Меко четкано во памучно руно за исклучителна меко

54%CTN, 43%рециклиранополи, 3%спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење Екипаж Јака со ребрести...

Комп1 : 90% полиестер, 10% еластан Увезени Машинско миење Мека антиизбор, антипилна ткаенина има чистачка, ф

50% полиестер, 50% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето 50% памук, 50% од полиестер на п

Слоган : Јас сакам срцев 'рж Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн...

65% полиестер, 35% памук Затворање на патент Оваа мешавина од 1 / 4 поштенски кошули Исклучително мека мешав�

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Двојноигла зашиена јака, рамениц�

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

Слоган : Го сакам срцето Исус Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Слоган :

55% памук, 45% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Машинско миење Оваа џемпер на гол

Слоган : Јас многу го сакам срцето Кестрелс Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот...

54%CTN, 43%рециклиранополи, 3%спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење Екипаж Јака со ребрести...

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Оригинално вклопување Во прилог �

Scroll