Ново
TeetReedEsigns инструктор за црни деца дуксер

TeetReedEsigns инструктор за црни деца дуксер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Слоган : Инструктор. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Слоган : Инструктор. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Црната детска џемпер со бел слоган : „Инструктор“. Овошје на џемпери за деца на разбој, 280gsm. Ткаенината е преостана за да се обезбеди намалено намалување и вклучува прицврстено зашивање на вратот и игла за уредност и јачина.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% друга ткаенина Редовно вклопување Мека ткаенина Најк лого на предната страна Број на модел : BV4110...

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ултрамекото руно од памучно мешање со чет

100% памук Печатена во САД, увезена облека Повлечете го затворањето Машинска миење Коска за џемпер на вра�

95% полиестер, 5% спандекс Машинско миење ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џе

Памук Ткаенината е памук за дишење, поставата е мека и удобно полиестерско руно што го одржува вашето де

Слоган : Јас ја сакам Срце Словенија Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер Увез�

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Увезени ✈✈стандардна испоракаоколу 718 дена да пристигнат Забрзана ис�

90 / 10 памук / поли Еластично затворање Машинско топло миење и суво Лого за тегови на тегови на тегови Прос

Слоган : Јас многу ги сакам срцевите жирафи Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm...

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

Scroll