Ново
Huiacong Детска џемпери девојки Облека за екипација на облека за момчиња кошули пуловер 6-16 години

Huiacong Детска џемпери девојки Облека за екипација на облека за момчиња кошули пуловер 6-16 години

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење. ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џемпери за џемпери на пулвер. ★ SIZE-S-XL, овие маици се достапни за 6-16 години. Погледнете ја табелата со големина пред да купите и изберете најсоодветна големина за вашите деца, ако детето е посилно или повисоко од просечно, ве молиме изберете една големина од предложената големина. ★ Функција : Долг ракав, јака од екипаж, модерна шема. Маички за маички на палење изгледа одлично спарување со хеланки на половината/шорцеви/здолништа/фармерки итн. Пешачење, училиште, плажа или секојдневно секојдневно носење дома. Овие врвови на тимови се удобен избор на облека за какви било момчиња и девојчиња!. ★ Прилагоден подарок : Прилагодена модна графичка дизајн маицата е прифатлива, ве молиме слободно контактирајте не ако сакате да ги прилагодите вашите сопствени слики/име! Совршен подарок за роденден на деца, Денот на децата, Ноќта на вештерките, Божиќ, одмор, одмор, специјален фестивал.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ова ќе биде вашата нова омилена м�

53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза Увезени Повлечете го затворањето Машинска миење...

Руно Истегнување, затворање на поштенски патенти Машинско миење Руно Истегнување, затворање на поштенс

Премиум памук + полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Направено од висококвалитет�

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Пријатната џемпери заврши за да ве заштити од до�

Слоган : Го сакам срцето Бејкерсфилд Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm...

Парче Tracksuit Set Track Suit PlPlTrack Sump Suit PlLounge PlPlTracksuit PlSize Track Plan Plang Moude Track 2 Piects Set Lounge Wear Pant y2k Tracksuit Set y2k Track Suit Volour Track

Слоган : Најдобар преведувач во светот Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел диза�

65% полиестер, 35% памук Затворање на патент Оваа мешавина од 1 / 4 поштенски кошули Исклучително мека мешав�

Слоган : Јас го сакам срцето Ковентри Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн

100% памук Увезени Затворање на чипка Менс худи : Со стил, овие фила дуксери за мажи што изгледаат што изгл�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Совршено за положување преку мет�

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Обична буква графичка џемпер за пулвер Ткаенина : Ткаени�

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење 82% памук, 18% полиестер; ниско намалување; четиристрана �

Комп1 : 90% полиестер, 10% еластан Увезени Машинско миење Мека антиизбор, антипилна ткаенина има чистачка, ф

55% памук, 45% полиестер Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење : топло (максимум 40 C или 10

Увезени Еластично затворање Машки џемпери на мажите Шерпа изработени од руно материјал, има меко чувст�

Руно Повлечете го затворањето Машинско миење Флејска ткаенина се чувствува суперсофт однатре за допол�

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ✦ Феации : Тркалезен врат / цвр

Здраво на сите, еве генерички !! Стандарден превоз : Околу 7 до 15 дена за да пристигнете забрзана испорака

90% памук, 10% полиестер; Лесен челик : 85% памук, 15% полиестер; Оксфорд Греј, јаглен Хедер : 65% памук, 35% полиест�

Scroll